Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki milyen pozitív dolgokat...

Ki milyen pozitív dolgokat ért el a tudatos álomban ami segítette az életét?

Figyelt kérdés

2018. máj. 24. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem segitett feloldani a be nem teljesült vágyakat, igy sokkal magabiztosabb lettem
2018. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jókat szexeltem.
2018. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem az álomszereplőtől hogy mit szimbolizál.

Megmondta.

Feltettem neki még két kérdést és azokat is megválaszolta.


éver életemben ennek megfelelően sikerült elrendeznem egy régóta nyomasztó problémát.


és csak egy példa.

2018. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DI43L0 ***** válasza:
51%
Elértem az álombeli álomot, onnan pedig a mélyebb álmot, mint az Eredetiben (a pontos meghatározását nem tudom) és éveket töltöttem ott...végül rájöttem, hogy az életben kellett volna annyi erőt és időt fektetni, mint a tudatos álomban. Most, hogy rájöttem "élj a mának" hitfilozófiát preferálom előnyben.
2018. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DI43L0 ***** válasza:
Eredetiben, azaz: Utalás az Eredet c. filmre, csak kissé sikertelenül...
2018. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Víziszonyom volt, mélyvízbe nem mertem belemenni. Gyakran álmodtam, hogy lemerülök, de egy idő után az álmaimban tudtam levegőt venni a víz alatt. Mostmár mély vízben is merek úszni ha kell.
2018. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sajnos sosem sikerült a tudatos álmodás, pedig szerintem sokat segítene az életemben.
2018. máj. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!