Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért visszatérő álmom, hogy...

Miért visszatérő álmom, hogy kivégeznek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár hónapja kezdődött, és havi szinten legalább egyszer újra álmodom, nem tudom az előzményeket, se azt hogy miért, először olyan mintha a barátnőmmel egy esküvőre mennénk, mert hogy mi ketten szépen vagyunk kiöltözve, viszont a környezet az ilyen szakadtas középkori stílusú ruhákban van, és mikor befordulunk az egyik utcán, amit a valóságban ismerek is és tudom is hogy városunkon belül hol van az a hely, illetve a templom ahol utólag megálltunk, mert mindig úgy közelítjük meg, hogy oda megy az autó, ekkor egymásnak szeggezzük a párommal a kérdést, hogy végig csináljuk-e elsőre a nem-et válasszuk és az utca végéig kimegy a kocsi..utána mégis vissza megyünk, az autó háttal leparkol és akkor jön a felismerés. Kettő elkülönített fekete dobozba kell beállnunk a dobozon vágva vannak részek, hogy a pengét be tudják nyomni. Mindenkinek aki bekerül a dobozokba azoknak volt döntésük, hogy elkerülik-e a véget, mivel nem voltunk, voltam lekötözve, de nem tettem. Csak vártam a véget, mivel először a barátnőmet végezték ki, onnan tudtam hogy hallottam a pengét ahogy a fekete doboz felületén surlódik, és utána szólongattam a barátnőmet de senki nem válaszolt. Ma viszont tovább ment az álmom. elérkeztünk az én dobozomhoz. (Itt általában mindig felkeltem) de most a penge már hatolt be, először rosszul vágott és csak félig nyeste át a torkom, utána teljesen és minden elsötétült, éreztem ahogy kifolyik a vérem, és gyengülök el..de nem féltem. Kis idő elteltével felkeltem, levolt zsibbadva mindenem és azóta úgy érzem, hogy valaki figyelne...de mire ki írtam magamból addigra enyhült ez az érzés.

2018. aug. 14. 08:04
 1/2 anonim válasza:

Ilyen jellegű álmokra szokták azt mondani,hogy emlék egy előző életből... Bár arról nem hallottam még, hogy bárhol a történelemben ilyen domozos kivégzések lettek volna. Az érdekes viszont hogy a környezet középkori volt. A testvétemnek van egy visszatérő, hasonló álma, ahol közönség előtt lefejezik... Arról kiderült, hogy teljesen olyan a jelenet mint Skót Mária kivégzése volt, pedig soha nem olvasott róla korábban a tesóm. Nekem is volt egy álmom amikor csatában harcoltam és teljesen élethű volt az érzés ahogy mellkasomba szúrtak egy kardot...

Vannak ilyenek.

2018. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert tudatalattid így üzen, hogy meg kéne javulnod, ha nem teszed, akkor álmod kéne valóra váltani.
2018. aug. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!