Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik olyan, hogy előre...

Létezik olyan, hogy előre megálmodok eseményeket?

Figyelt kérdés

Pl.amikor 2 pasi között vacilláltam, a régit már el akartam hagyni,az újba meg halálosan beleestem,előre megálmodtam, hogy el fog hagyni az új pasi.De ami még meglepőbb, azt álmodtam, hogy a régi egy nagy csokor vörös rózsával állit be hozzám...és pár nap mulva mindkettő bekövetkezett!!

(nem szokott csak ugy virágot hozni)


Mit szóltok?


2010. jún. 21. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is sokszor van ilyen, még apró részleteket álmodtam, ami jelentőségtelennek tűnik. Megálmodtam, hogy osztálytársam milyen ruhában lesz, meg hogy, ki mit fog mondani. Nekem viszont Deja-vu-m volt sokszor.

De igen, létezik ilyen.

2010. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik, bár velem viszonylag ritkán történik meg. Olyan is volt, hogy nem jött be.
2010. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia:)

én nekem nagyon sokszor bekövetkzeik amit álmodok,így volt anyumnál és mamámnál is...

mamám egy ismerős halálát álmodta meg,anyum egy balesetet, és meg egy iskolás napot...


amikor 3.-nak történt meg amit álmodtam,nem mertem volna aludni,egy éjszakát fentvoltam,de rájöttem hogy butaság , mert mi bajom lehet?

aminek meg kell történni úgyis megfog

2010. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!