Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt hallottam hogy amit...

Azt hallottam hogy amit többször álmodunk egymás után az igaz lessz (vagy egy része). Vélemény?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 17:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

lesz az egy sz.


és hatalmas baromság.

2010. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

szerintem is xd

egy kemény hónapig álmodtam mindig ugyanazt és még mindig nem történt meg velem ...de ki tudja (10%ig hiszek mégis benne :D )

2010. jún. 22. 17:40
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
akkor 10%-ban hülye vagy.
2010. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az biztos hogy hülyevagyok :) még többen mint 10%...
2010. jún. 22. 17:43
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
én úgy tudom hogy valami figyelmeztetésre utal:D
2010. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én öt éven keresztül álmodtam szinte minden nap azt, hogy kimászik az ágyam alól egy fekete párduc és átharapja a torkom... jelentem, még élek és fekete párduccal se találkoztam.


De az is lehet, hogy nem kell 100%-is komolyan venni az álmokat és nem párduc fog megölni, csak egy szimpla fekete macska :D

2010. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ismétlődő álmok figyelmeztetések, de nem egy az egyben mutatják, mi fog történni. Ami az álomban szerepel, az mind szimbólum. A fekete párduc nem fekete párduc, hanem valamilyen más félelmed. A teljesülésnek akkora az esélye, mint a lottó 5-ösé.
2010. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ha ez így lenne, akkor már világvége lenne
2010. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Én nem tudom, hogy van de már vagy legalább 3-4 alkalommal álmodtam a munkahelyemröl, hogy a szalagon dolgozok a vonalunkon, és nem a Kittingben (ahol jelenleg vagyok).

És meg is történt, nem tettek ki a csoportból, de már 3-alkalommal voltam kölcsönadva a vonalunknak.

És tudjátok mi a legérdekesebb?

Hogy amióta voltam a szalagon, azóta nem álmodtam egyszer se, hogy ott vagyok. Pedig korábban nem vágytam rá, hogy ott legyek kölcsönbe, mikor álmostam, hogy ott vagyok, ijedten ébredtem fel.

2010. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Még valami: Mielött nem dolgoztam, mindig azt álmodtam hogy falóra kerülök, és lám tényleg a közeli falúban dolgozom. Mióta odakerültem, azóta nem álmodtam, hogy falúra kerülnék.

Tudjátok, azelött az elen voltam annak, hogy falúra kerüljek dolgozni, azt mondogattam mindenkinek, hogy én biztos nem megyek falúra dolgozni.

A szalaggal, szintén ugy voltam, hogy pont a mi vonalunkra nem voltam kíváncsi. Azt mondogattam, hogy oda nem mennék.

2010. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!