Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban csokoloztam egy...

Almomban csokoloztam egy tanarral, mit jelent?

Figyelt kérdés
Masodjara almodtam azt hogy van par evvel idosebb tanar az almomban es hogy mindig kozeled felem,en fogadom a kozeledeset es mindig csokolozunk es nagyon jol csokol.. de nem ismerem az illetot! Mit jelent ez az alom? Masodjara ugyanaz csak mashol.. normalis valaszokat legyszi!

2018. szept. 18. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
van egy tanárod aki vonz? vagy csak szimplán tetszik, izgat a gondolat hogy egy tőled idősebbel, pl. tanárral csókolózol.
2018. szept. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs tanarom,mert en mar dolgozok. Nem ismerem a szemelyt,nem tudom ki o :) en 24eves vagyok o olyan 28 max 30korul lehet.. de ugyanaz az illeto volt tegnap elott es tegnap is az almomban, es megcsokolt,es sokaig csokoloztunk ami nagyon jo volt.
2018. szept. 18. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudatalatt szeretnél megtanulni smacizni
2018. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia kérdező!


Régebben, amikor suliba jártál nem volt véletlenül egy tanárod, akibe, talán titkon, nagyon szerelmes voltál? Sokszor az álmok olyan érzésekre világítanak rá, amit tudatosan nem biztos, hogy tud az álmodó. Rejtet félelmekre, vágyakra, szinte bármilyen nem felismert érzelemre.


Legyen szép a napod!

2018. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talan nagyon regen volt :)
2018. szept. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!