Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan borzalmas...

Volt már olyan borzalmas álmotok, ami után felébredve órákig zokogtatok, annyira megrázó?

Figyelt kérdés
Soha nem álmodtam még ilyen szörnyűt,félek hogy jelent valamit. Egy szerettemmel történt valami borzasztó és nem tudtam megvédeni. Olyan horrorisztikus volt az egész,filmekben is alig látni ilyen brutalitást. Nem értem hogy adta ki az agyam,sose nézek durva videókat meg horrort is évente egyet,mert nem szeretem az ilyen durvaságokat,még nem is gondolok ilyenekre és mégis ilyet álmodtam 😢 Már pár hete történt de még mindig a hatása alatt vagyok.

2018. szept. 25. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt.


Sé azért álmodod, mert nagyon félted és szereted az illetőt és félsz elveszíteni. Valószínűleg a tudatalattid próbálja "lejátszani" a szereted elvesztését, hogy a félelmedtől szabadulni tudj.

2018. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

Őszinte leszek,ez egyenes következménye a felszínes életvitelnek és gondolkodásnak...Ha mindig csak az élet szebbik felét nézegeted a tudatalattid közben pedig raktároz és sűrít,akkor álmok útján kényszerül az "ürítésre"..

Sok sikert neked is a valódi élethez..

2018. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Félsz attól,hogy elveszted...és ha sajnos be is következik,nem tudod megvédeni!
2018. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2-es Mi a bajod?? 😀 Miből gondolod hogy bármi is igaz abból amit leírtál?

Amúgy nem...nem vagyok felszínes,nem felszínesek a gondolataim,miféle életvitelről írsz? Nem vagyok egy olyan tipus aki kerüli a kompromisszumot és az élet sötét oldalát,sőt...Inkább merengő,depresszióra hajlamos vagyok,szóval valamit nagyon félre értettél. Nem hiszem hogy ennek bármi köze lenne az álomhoz. Főleg hogy mint mondtam,az ember nem gondol ilyenekre,életében nem is lát ilyeneket ha csak valami nem valami darkweb-es őrült,szóval kétlem hogy a felszínes gondolatok okoznák a brutális álmokat.

2018. okt. 2. 01:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Megrázó álom miatt nem, csak hogy valaki nem lehet mellettem, erre rájönni nehéz volt...
2019. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Órákig ugyan nem zokogtam, de volt, amiből sírva ébredtem fel, vagy nagyon megrázott.De valahogy éreztem, hogy ezek közül melyiknek van jelentősége és melyiknek nincs (mivel sok éve figyelem az álmaim).Például volt, hogy egy barátommal, akit akkor még csak levelezés által ismertem, akkor kezdtünk ismerkedni...Álmomban leugrottam vele egy hídról, mert azt hittük, a puha fűbe esünk, de mire leértünk, már csak kövek voltak ott és meghaltunk.Emiatt sírva ébredtem és éreztem, hogy rossz jel.Végül is lett egy három évig tartó, szép kapcsolatunk, de aztán hiába próbálkoztunk, csak véget vetett neki a távolság.Mit is jelentett az álom? Egyszerű: beleugrottunk valamibe, ami jónak ígérkezett, de végül kiderült, hogy "halálra ítélt" kapcsolat...Milyen érdekes is az álmok szimbolikája.És néha könnyen megfejthető, ha az ember figyel rájuk, meg közben belülre is, hogy mit érez.

Voltak horrorisztikusabb, brutálisabb álmaim is sajnos, például kivégzés, gyilkosság, hasonlók, viszont bár megrázó volt, nem éreztem, hogy jelentene valamit.És szerencsére nem is történt semmi rossz.Néha kusza képeket küld az agy, ami lehet nagyon kellemetlen is.

azonban néha nem a legszörnyűbb álmok azok, amik rosszat jelentenek. Volt, hogy egyik álmomban egy rokonom jelent meg és üdvözlően megpuszilt.Nos, ezzel arokonommal nem is tartottuk igazából akapcsolatot, bár jóban voltunk, de életemben vagy 3-szor láttam összesen és őszintén szólva nem is nagyon jutott eszembe szegénykém, és soha azelőtt, sem azután nem álmodtam vele.Nos, az álom után 2 nappal jött a hír, hogy váratlanul meghalt.Az álom után egyébként rossz érzésem volt, de nem az álom miatt, furcsa volt, hogy álmodtam vele, de nem gondoltam hogy jelent valamit, viszont egész nap olyan rossz , megmagyarázhatatlan előérzetem volt.

Hát, a legjobb amit tehetsz, ha most jobban figyelsz arra az ismerősödre, figyelmeztetheted óvatosan, hogy vigyázzon magára, de ne gy, hogy megijeszd, mert lehet hogy felesleges az aggodalom.

2019. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lósz@rt tudatalatti. Ezt agykontrollnak hívják, és olyan entitások csinálják, akik negatív energiával "táplálkoznak". A rémálom egyáltalán nem olyan jelenség, ami az embereknél jelen van, ez mind külső behatásra történik. Én is gyakran szenvedtem rémálmoktól életem során, és mióta tettem ellene, azóta egyetlen egy sem volt (már évek óta!) szóval erről ennyit. De persze ezt a tudatalatti baromságot, meg mindent el lehet hitetni azokkal, akik az orruknál se látnak tovább... ideje lenne felébredni már! Az emberi technika és tudomány a béka segge alatt van, a világ működésének 90%-át nem értjük, még a tudósok sem tudják pontosan meghatározni, hogy mi az álom, de az önjelölt "tudósok" persze fújják azt, ami beléjük lett rögzítve.
2020. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!