Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan megrázó álom volt,...

Olyan megrázó álom volt, zokogva keltem fel, és még most is zokogok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

nem rég keltem fel,de nagyon furcsát,rosszat álmodtam. mit jelenthet szerintetek?

Noss az álom a következő.

van egy barátom 1 éve lassan,vele álmodtam nagyon szeretjük egymást az 100000000%.

azt álmodtam h más barátnője volt. Nálunk voltak,én meg a "barátom" a konyhában,a csaj máshol. "barátom" valamit csinált,háttal állt nekem,mondtam neki h tudom h szeret,megakartam fordítani magam felé,ellenkezett majd sikerült,megcsókoltam,de a fogát sikerült. rám nézett,majd elkezdtünk csókolózni,és mondtam neki hogy tudom h szeretsz,és mondta hogy igen szeret nagyon. Majd bejött a csaj a konyhába,és csak öleltük egymást,mintha búcsúznánk,aztán kiment a csaj( tisztán emlékszek az arcára és a nevére,Nóri volt neki pedig nincs Nóri nevű ismerőse) elkezdtünk tovább csókolózni,majd megint öleltük egymást,amikor vissza jött. megkérdeztem hogy ha szeret akkor miért van mással? de pont felkeltem amikor válaszolni akart.

Szerintetek mi a jelentése ennek az álomnak? nagyon sírtam amikor felkeltem...:S

Köszönöm a válaszokat, sziasztok!:)


2012. aug. 20. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában az álmokban,a félelmeink és a vágyaink jelennek meg.Van,hogy burkolt formában.Nálad az lehet,hogy félsz elveszíteni a szerelmedet.

Voltam már úgy,hogy megálmodtam a jövőbeli dolgokat,és csak akkor vettem ezt észre mikor megtörtént. Nálad nem tudom,hogy a jövőt érzékelted,vagy a jelenlegi félelmed jött elő álmodban. 34.f.

Remélem "csak" a félelmeidet álmodtad és hogy alaptalan!

2012. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha neked ez rossz álom,nem tudom mit mondanál az enyéimre...
2012. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit se gázos álom, túlreagálod, mint általában a hozzád hasonlók.


Amit leszűrtem a kusza írásodból, hogy imádod a pasid, talán túlságosan is, emiatt az álom. Félted, hogy elveszted, hogy más csajjal látod, talán egy kis részed nem bízik benne.

2012. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

van hogy megálmodok dolgokat a jövőre nézve. remélem tényleg csak félelem:S

Amúgy van nekem ettől horrorisztikusabb álmom is. inkább le sem írom:S Amúgy köszönöm a válaszokat:)

2012. aug. 20. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:

"van hogy megálmodok dolgokat a jövőre nézve."


Az csak véletlen.

2012. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!