Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyesmit?

Miért álmodok ilyesmit?

Figyelt kérdés

Már vagy 3. alkalommal álmodtam azt, hogy babát vártam a páromtól(és meg is szültem természetesen).

Pedig egyszerűen irtózom a gyerekektől, nem vagyok anyának való ráadásul még nagyon is ott van az a bizonyos "tojáshéjj" a fenekemen, tehát arról sincs szó, hogy korban lennék.

Nagyon furcsálom, mert soha egyetlen egy párkapcsolatom alatt sem álmodtam ilyet.

Furcsamód ezek az álmok akkor(mikor álmodom) jó és boldog érzéssel töltenek el, ha viszont felébredek és belegondolok, hogy egyszer gyerekem szülessen elfog a viszolygás.

Mitől lehet ez?



2018. szept. 26. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg nem vagy kesz ra ez egyertelmu azert viszolyogsz tole de az alom lehet vagyak es felelmek tukrozese... lehet tudatalatt most keszulsz fel ra... baratkozz a gondolattal de csak lazan
2018. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy ö a nagy Ő számodra? ::))
2018. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 a félelem dologra én is gondoltam, de olyankor általában álmodás közben is rossz, nyomasztó érzés nem pedig kellemes és boldog.


#2 reményeim szerint igen :3

2018. szept. 27. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az álomnak elvont értelme is lehet, nem csak konkrétan a gyerek meg a szülés, jelenthet bármilyen más nagy változást is, új felelősséget (hiszen egy gyerek felelősséggel jár, ezt jelképezheti álmodban), ami a párodhoz kapcsolódik.
2018. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért én rákerestem neked a szimbolikára is,mert nem kéne találgatni,parancsolj:

"újrakezdés lehetőségére hívja fel a figyelmet, melynek során a személyiség fejlettségét tekintve magasabb szintre kerülhet....Az álmodó éretlenségét, gyerekességét is jelölheti. Azt jelenti, hogy bizonyos jellemvonásai még nem fejlődtek ki kellőképpen, és tudatosan kellene azokat fejleszteni. Arra is utalhat, hogy az álmodónak bele kellene kezdenie valamilyen új dologba."

2018. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!