Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam az "ősellenségemmel",...

Álmodtam az "ősellenségemmel", egymás után 3x. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Történt, hogy álmodtam vele. Nem sokkal később a városban utazva megláttam őt a tömegközlekedési eszközön, melyen utaztam. Nem vett észre, semmi sem történt. Eztán még 2 alkalommal feltűnt álmomban, mint viszonylagos főszereplő, és nyoma sem volt a köztünk feszülő ellenségeskedésnek.

Amit róla tudni érdemes: iskolában ismertem meg, 10éve, szerelemként indult(bár egyoldalú volt), gyűlölet, harag majd csendesség lett a vége. Pár éve (3 vagy 4) találkoztunk egy szórakozóhelyen is, de egyikünk sem volt túl józan, ezért kérdeztem tőle, emlékszik-e rám, ő erre igennel felelt és egy hatalmas öleléssel (semennyire sem volt képben).

Most jó sok év után nem hagy nyugodni. Az álmok tetézték ezt a jelenben.

Én csak arra tudok gondolni, hogy az álmok próbálnak nekem valamit üzenni azokkal az elég mély sebekkel kapcsolatban, amit ejtett rajtam. Még mindig nem dolgoztam fel talán (pedig 10 év nem kevés idő)...?


Mit gondoltok az ilyen típusú álmokról? Járt valaki így?


Köszönöm előre is.



2018. szept. 27. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Azért az durva hogy 10 év alatt sem léptél túl rajta..

Beszélj vele szerintem.Ki tudja,vagy újra összejöttök vagy hívja a 112-t.(csak vicc volt)

2018. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy a valóságban jó fogadtatásra lelne a közeledésem, undorítónak nevezett, végighúzott a hajamnál fogva a folyosón, ütlegelt stb....

ő csak a kezdete volt a "pokolnak", szóval még ő volt a legenyhébb :D

lehetséges, hogy valóban nem sikerült lezárnom. más módszer nincs erre csak a személyes beszélgetés? :/ nem akarom, hogy újra bántson.

2018. szept. 27. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem.Az,hogy végiggondolod, lejátszod magadban tudatosan a 10 évvel ezelőtt történteket.

Egészen addig, amíg erejüket vesztik az emlékek.Persze ez csak akkor működik, ha tényleg nem akarsz tőle semmit.

2018. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az álmok nem üzennek semmit. De ha feltétlenül ragaszkodsz a buta elméd szüleményeihez, akkor hagyd abba a gyűlölködést.
2018. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"undorítónak nevezett, végighúzott a hajamnál fogva a folyosón, ütlegelt stb...."

Ez az álmodban történt vagy a valóságban?

Ha a valóságban akkor ő is egy pszichiátriai eset. De az is legalább egy pszichlógusért kiált hogy 10 év alatt nem tetted túl magadat rajta.

2018. szept. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyél csokit lefekvés előtt. Nem álmodsz rosszat.
2018. szept. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele mert sokat gondolsz rá. Ne vesztegess több időt rá. Ha a sors úgy akarja,az utadba kerül.
2018. szept. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a valóságban történt, amit leírtam. és tudomásom van róla, hogy voltak emberünknek pszichológiai problémái.

én jártam pszichológushoz, igazából a világon semmit nem segített egyik sem, 7évesen voltam először, 18 voltam, amikor végleg felhagytam mindenféle dilidokinak a látogatásával.


a csokit nem szeretem.


az érdekessége az volt, hogy egészen addig nem is gondoltam rá, míg meg nem jelentek ezek a hülye álmok :D


köszi az értelmes válaszokat.

2018. szept. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!