Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent várossal álmodni?

Mit jelent várossal álmodni?

Figyelt kérdés
Már majdnem minden második éjszaka azt álmodom, hogy idegen városban kóborolok és nem tudom merre kell menni, illetve nem is tudom hova akarok menni. Csak nyomasztó, hogy nem tudom merre megyek. Macskaköves út és ilyen régifajta utcai lámpák vesznek körül. Néha találkozok emberekkel akikkel tök jól el vagyok egy darabig aztán mindig van egy olyan "jelenet", hogy megállnak, rám mosolyognak és elkezdenek futni. Akkor tudatosul bennem, hogy végig szellemek voltak csak. Elég ijesztő. Ez mire utalhat?

2018. okt. 1. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a városban mindig éjszaka van, azt elfelejtettem.
2018. okt. 1. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos én nem vagyok az a hűde nagy álomfejtő mester, de nekem az a tippem hogy valami nagy döntés előtt állsz és még nem tudod hogyan dönts. Ezt jelképezi hogy ismeretlen számodra a város és hogy eltévedsz benne. Próbálj meg kitalálni a városból álmodban, hátha akkor a való világban végre képes leszel dönteni. Az emberek akikkel találkozol, a választási lehetőségek, azért futnak el mert nem "választod" őket. Ha az egyiket... úgymond... "választanád" álmodban, akkor is lehetséges hogy a való világban végre tudnál dönteni.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2018. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Wáo..Köszi :) ...Igazad lehet, most készülök új munkahelyre, de eléggé félek ezektől a változásoktól. Azon agyalok már napok óta, hogy maradjak a jelenlegin, ahol eléggé biztonságban érzem magam, vagy menjek erre az új helyre több pénzért. Lehet ez van a dologban köszi. :) Én nem tudtam volna ezt így elképzelni, de ahogy te leírtad tényleg összefügg néhol. :)
2018. okt. 2. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.
2018. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!