Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Várossal álmodni mit jelent?...

Várossal álmodni mit jelent? (Többi lent )

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy külföldön voltunk (ahol már jártam, éltem arabváros ) Bevásárló központba voltunk és rengeteg férfi és fiatal srácok is voltak és engem néztek. Aztán az egyik srác oda jött beszélgetni. Azután elmentem a szüleimmel az egyik oda kinti barátunkhoz (magyarok) és képeket nézegettünk és valamiért apukám leszidott. Annyit hozzáteszek apukám most is kint él lehet azt jelenti megint kimegyünk? *-*

2015. febr. 22. 08:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali hát volt idő mikor álmokkal foglalkoztam de aztán beleőrültem egy kicsit , mert őszíntén megvallva nem jó ,hogyha az ember állandóan ezekkel foglalkozik persze személyiség függő , hogy mennyire bírja az ilyet idegileg , az álmok utalhatnak egy fajta rejtett érzelmekre vagy amit a valóságban nem érzékelünk észlelünk azt az agyunk alvás közben álom szimbólumaként adja elő vagy utalhat egy fajta jövőbeli képre , mert nálam már egyszer volt rá példa , hogy megálmodtam a jövőt. Várossal álmodni? Hát mindegyik oldal mást ír ahogy nézem az egyik oldal azt írja , hogy : "Egy idegen város, amelyen keresztül vándorolnánk nagy gondot jelent, illetve halál látogatását. Ismerős városban járni és meg nem állni: nyugtalanság. Összedőlő város: reménytelenség. Városkapu: nem várt ítélet."

" Egy idegen város, amelyen keresztül vándorolnánk nagy gondot jelent, illetve halál látogatását. Ismerős városban járni és meg nem állni: nyugtalanság. Összedőlő város: reménytelenség. Városkapu: nem várt ítélet."

Meg van egy oldal , ahova betudod küldeni az álmaidat és megfejtve válaszolnak rá , hogy mit jelent.

rozstaerzsebet.hu


De ha viszont nagyon is érdekelnek az ilyen fajta témák

Sigmund Freud-nak vannak ilyen könyvei meg Jung-nak .

De elég ha csak beírod a google-ba , hogy álmok könyve vagy álomfejtés könyvek ...

Remélem tudtam segíteni valamit

2015. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!