Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan kell abbahagyni a...

20kz06 kérdése:

Hogyan kell abbahagyni a tudatos álmodást?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudatosan álmodni. Találtam egy oldalt, ami technikákat mutat be, hogy hogyan kell tudatosan álmodni. Az lenne a kérdésem, hogy mondjuk egy idő után már nem szeretnék tudatosan álmodni, akkor mit tegyek? Én arra gondoltam, hogy abbahagyom a technikákat. Szerintetek hogyan kell abbahagyni a tudatos álmodást?

2018. okt. 21. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Bingó.
2018. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Abbahagyni nehezebb, mint megtanulni. Talán nem is lehet. Maximum annyit tehetsz, hogy passzív maradsz, nem irányítod, csak átéled és sodródsz az eseményekkel. Az agy magától is elképesztő álmokat produkál, de ez már nem az igazi, mivel tudatában leszel azzal, hogy álmodsz, így már nem valóságként éled meg.
2018. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan mint egy TV csatorna hogy hol be hol kikapcsolod.
2018. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta tudom irányítani az álmaimat, ha tudom, hogy álmodok, akkor vagy irányítom, vagy sodródok az árral, és figyelmen kívül hagyom azt, hogy álmodok.

De nem mindenki képes erre.

2018. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerezz egy társat magadnak és avval feküdj le aludni este.
2018. okt. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
átlinkelnéd nekem az oldalt ? :D köszi.
2018. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Tehát ha egy ember megtanul tudatosán álmodni, akkor többé nem lesznek sima álmai, csak tudatosak?
2018. okt. 22. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanúgy lehetnek sima álmai is. Nekem legalábbis vannak, pedig én is gyerekkorom óta tudok tudatosan álmodni. De sajna néha tényleg bezavar, amikor valami igazán kalandosat álmodok, erre kijelentem, hogy francba, ez megint álom, na de akkor játsszunk tovább.
2018. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!