Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban kiabálják a nevem....

Álmomban kiabálják a nevem. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Egyszer már álmodtam ezt a régi házunknál álltam anyukámékkal és a játsziról kiabálták a nevem de most másodjára álmodtam ezt viszont most ahogy mentem haza felé mert a páromat kérdeztem hogy nem akar e még haza indulni? És azt mondta nem én meg elindultam ugyanúgy a régi házunkhoz szembe jött velem egy férfi és ő állított meg h nem hallom h kiabálják a nevem a játsziról? Én meg mondtam h nem érdekel és utána el akart rabolni én meg csak kiabáltam de messze volt a párom és nem hallotta. Ezután felkeltem. Nagyon nagyon rossz volt. Sírtam is. Mit jelenthet ez?

2018. okt. 23. 08:12
 1/3 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy a szüleid felhívták valamire a figyelmed, amivel kapcsolatban veszély vagy baj érhet, te meg nem hallgatsz rájuk, mert makacs vagy.
2018. okt. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A régi ház egy időszakot jelképez az életedből. Anyukádékkal kapcsolatban sokan emlegetnek téged, pletykálnak rólad (játsziról kiabálták a nevem).

A párod nem fél (nem akar haza indulni). Te meg védekezel (elindultam a régi házunkhoz), befelé fordulsz (nem érdekel), nem érzed magad biztonságban (el akart rabolni). A párod nem foglalkozik a dologgal (messze volt, nem hallotta).

2018. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek. :)
2018. okt. 25. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!