Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet az ellen tenni,...

Mit lehet az ellen tenni, hogy álmomban ne kiabáljak és beszéljek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan ,hogy másnál aludtam és akkor is valamit beszéltem álmomba és reggel mondták nekem és egyáltalán nem emlékeztem semmire aztán tök ciki volt:/ Ez ellen egyáltalán lehet valamit tenni?

2013. márc. 2. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

semmit. én is szoktam a férjem is. Jót szoktunk rajta nevetni hogy myilen lehet amikor mindketten beszélünk. Lehet hogy szegény kutyánk nem is tud nyugodtan aludni tőlünk...:)))

Amugy nincs ebbe ciki nem tehetsz róla, csak reménykedhet benne az ember hogy nem mond olyat amikellemetlenséget okozhat. pl ha exről álmodik az ember stb....

2013. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ROBERT 71 válasza:
nem nagyonn lehet tenni smmit. en is beszelgetek ,a kisfiam is .sot van olyan hogy el is indulok. az emberek kozul sokann vannak igy azert ne erezd magad rosszul e miatt
2013. márc. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam 13/l vagyok és azt ordibáltam hogy b**dmeg meg hogy menjetek a p**csába

Elég égő volt főleg hogy amúgy nem is szoktsm csúnyán beszéln xD

2013. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!