Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy vaddisznók...

Azt álmodtam hogy vaddisznók kergettek meg de ez semmi Utána meg kikötöttem valami udvarban és felgyújtottam a nénikémet? Többi lennt

Figyelt kérdés

És utána meg a lakcim kártyámra az volt rá írva h hontalan meg date d

Ez mi lehet?

És meghalt a nénikém mert felgyújtottam És e közben valami fekete ruhás alak állt a hátam mögött?


2018. nov. 1. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem visza térő almom hogy ellopták az autóm.

Mindig ugyan az a helyszín es a szitu.

Krudy álmos könyvbe hogy keresnéd?

Te nézted már?

2018. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1es nem még nem kerestem és nem is tudom hogy keressem fura álom..felriadtam éjfél után 25percel kb..
2018. nov. 1. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Soha, de soha ne fordíts hátat a fekete ruhásnak! Ha teheted, látogasd meg a nénikédet, és mondd el neki, hogy nem akarod felgyújtani. Vagy legalább telefonon közöld vele! Valószínűleg aggódik.
2018. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2018. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Azt álmodtam hogy vaddisznók kergettek meg de ez semmi"


Ez neked semmi? SEMMI? Ember, vaddisznóval álmodtál!!!

2018. nov. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért durvább ami a nénikémmel történt.. de inkább segíts minthogy belém allasz
2018. nov. 3. 17:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Valaki?
2018. nov. 4. 19:21
 8/11 A kérdező kommentje:
,
2018. nov. 14. 12:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Helpp
2018. nov. 19. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érted kérdező? Még egyszer leírom, VADDISZNÓVAL ÁLMODTÁL! Itt senki sem mer erre neked felelni. Ami a vaddisznó után jött az rózsaszín leányálom az álmoskönyv szerint. Ami előtte történt az álmodban, na az már valami, de minden bizonnyal kitörölte az agyad, mert nem bírta feldolgozni, így csak a végén a kergetésre emlékszel. Én a helyedben nem is akarnám megtudni mit jelent ez, jobb békés tudatlanságban élvezni az életet, ami még maradt belőle.
2018. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!