Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mivel tudom levágni a bicajomr...

Mivel tudom levágni a bicajomról a zárat? Pótkulcs nincs, átlagos kerékpárzárról van szó. Beletört a kulcs a zárba és nem tudom elhozni onnan, hová kikötöttem.

Figyelt kérdés

Holnapra kellene valami megoldás. Munkába bicajjal járok és most este tört bele a kulcs. Már sz@rakodott, de nem gondoltam, hogy így járok. Buszra kellett fellopóznom, hogy haza tudjak jönni, mert este nem igen volt kedvem sétálni másfél órát a sötétben, erdőn-mezőn keresztül...

Még egy kérdés. Hol tudok venni zárat, ami nem túl drága?


2012. máj. 29. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
én amikor beletörtem a kulcsot a záramba csípőfogóval szedtem szét...az volt a szerencsém hogy olyan helyen volt ahol nincs forgalom:D
2012. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A melóhely előtt sincs forgalom, ott nyugodtam piszkálhatom. :D

Milyen csípőfogó jó hozzá? Nekem van, de lehet, hogy az kicsi vagy el sem csípi a műanyag alatti részt.

2012. máj. 29. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:

én ilyennel vágtam szét:


[link]


tehát semmi extra..nem az egészet vágtam át vele hanem szálanként..ja kombinált fogó is jó ha van;)

2012. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyesmim van. Nem tudom igazából, hogy mi rejtőzik a zár műanyag borítása alatt, ezért is gondolkodom, hogy az én csípőfogóm elviszi-e. :)
2012. máj. 29. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:

ez van a borítás alatt ami kilóg a fekete bigyóból:DD


[link]

2012. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor biztos el tudom vágni! :D Maximum kések munkából egy kicsit, mert szerintem ez nem 5 perc lesz! :)
2012. máj. 29. 23:45
 7/9 claidheamohmor ***** válasza:

Egyszer jártam így, régen, egy olcsó sodronylakatommal, hajat vágatni mentem, de a borbélyüzlet elől már nem tudtam elmenni. Egy másik vendég adott nekem egy kombinált fogót, amivel a zárról letördeltem a vékony műanyagháj-borítást, és az alatta lévő pocsék minőségű aluöntvény (spiáter?) zártestet összetördeltem :D. Azóta minőségi lakatom van :)

Ezeket az olcsó vackokat erővágóval vágják ketté a tolvajok.

2012. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem mérvadó ,de már több lakatomat is levágtam. szerencsére fémmegmunkálás területén dolgozok így csak beballagtam a céghez egy aksis gyökköszörűért és annak nem akadály a 100ezer forintos lakat sem...
2012. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült szétszabdalnom sima csípőfogóval, max 5 perc alatt. :D
2012. júl. 31. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!