Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek lehet valami jelentése...

Ennek lehet valami jelentése szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy lett egy gyönyörű szép kisfiam, de úgy, hogy nem is tudtam, hogy gyereket várok, és nem is volt kicsi, hanem már 1-2 éves. Olyan vörös szinű haja volt, mint a páromnak gyerekkoraban.

Pár hete pedig azt álmodtam, hogy elmegyek nőgyógyászhoz és közlik velem, hogy szülni fogok. A következő pillanatban ott volt a mellkasomon a pici fiam, még a nevét is tudtam. Olyan nevet, ami eddig meg sem fordult a fejemben.

Nem mondom, hogy nem vállalnék gyereket, mert szeretnék, de még nem vagyunk abban a helyzetben, hogy megteremtsük a körülményeket. Mégis ilyeneket álmodok. Szerintetek?



2018. nov. 22. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az álmok SEMMIT sem jelentenek.
2018. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jobban vágysz rá mint amennyire bevallod magadnak!
2018. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy éppenséggel rettegsz a gondolattól,hogy gyereked szülessen a jelenlegi helyzetedben,ez a gondolat kitölti a mindennapjaidat. De jósálom is lehet, ezt Te tudod a legjobban eldönteni. Ha mély nyomot hagyott benned az álom,nagyon valóságosnak tűnt és napokig hatása alatt voltál, akkor nagy a valószinűsége,hogy ez jósálom. Számithatsz rá,hogy 1 éven belül álmod valósággá válik :)
2018. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te komolyan egy álom alapján döntöd el hogy szüülsz-e gyereket? [link]
2018. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4es te azt olvastad, a kérdésben, hogy álmomban gyerekem volt és szerintetek ezért szülnöm kell-e??

Nem tudsz olvasni vagy a szövegértelmezés nem megy? Az se baj, ha buta vagy, de hangoztatni nem muszáj.

Egyszerűen annyira élethű volt minden és nem tudtam hova tenni, hiszen még nincsenek meg a körülmények egy babához. Ha normális válaszra nem vagy képes, görgess tovább, kössz.

2018. nov. 25. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!