Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Napok óta álmodom ezeket,...

Napok óta álmodom ezeket, hogy ne hagyj, itt miért hagysz, itt elmész mi lesz velem nélküled ezt álmodtam srác mondja nekem álmomba, akivel nem igen jó mostanában a kapcsolatunk… Vajon mi lehet a jelentése neki?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekkora idióta ne legyél. Tudsz magyarul?
2018. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te meg névvel írjál :)
2018. nov. 17. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért? Azt hittem, csak a válaszokra vársz. Gondolkozz egy kicsit el, hogy mekkora egy baromságot kérdeztél tőlünk.
2018. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lelkiismereted így üzen neked hogy legyél jobb viszonyban azzal az emberrel.
2018. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krúdy Gyula ***** válasza:

2 lehetőség van:


1.: Amit fentebb is írtak, hogy saját elméd üzen, hogy legyél jóban az emberkével. (ez szerintem azért nem igaz mert akkor max 2x álmodnál ilyet).


2.: Ha az elméd ennyire intenzíven próbál számodra valamit jelezni akkor ez sokkal inkább olyan mintha az emberkén keresztül önmagadat próbálnád figyelmeztetni. Segélykérés önmagadtól önmagadnak ha úgy tetszik. El kéne gondolkodnod mik azok a tulajdonságaid amikben mostanában változtál. Mi az az érzés/ életvitel/ cél amit úgy érzed elhagysz.


Szerintem van valami benned amiről úgy érezted akár tudat alatt, hogy az életed része, viszont az életed most elkezdett úgy alakulni, hogy ez a valami elhanyagolódni látszik.


Keresd meg mi az amiről régebben úgy érezted fontos számodra, és próbáld mérlegelni, hogy biztos eltávolodsz-e tőle.


Ez a valami lehet:


-hobbi

-világnézet

-érzés

-saját tudatod egy része

-valami ami valamihez, vagy valakihez köt téged


Lényegében akármi... mivel te éled az életedet így nálad jobban ~senki nem tudhatja mi az amivel kapcsolatban önmagadnak próbáltál üzenni.

2018. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!