Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon sokat álmodok egy...

Flotika kérdése:

Nagyon sokat álmodok egy Tyrannosaurus t rex el aki kerget engem, és bujdosunk előle Szerintetek mit jelenthet ez a visszatérő alom? Már mindenhogy ra kerestem az interneten hogy ez mit jelent, de nem találtam semmit róla .

Figyelt kérdés

#Flotika
2018. nov. 23. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy élénk a gyermeki fantáciád és nagy hatással volt rád a Jurassic Park :)

Majd kinövöd.

2018. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy itt kérdezd meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes

2018. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Esti mesét kéne nézned elalvás előtt, nem jurassic parkot.
2018. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kemény xD
2018. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kamu kérdés, ha nem énis ugyanezt álmodtam sőt, a scooby doo csapata volt az akikkel együtt menekültem a t-rex elől. Nálam is visszatérő álom volt sokáig gyerekkoromban. Aztán ahogy felnőttem, úgy eltűnt ez az álom. Mostmár csak az exemmel álmodom... Na ilyenkor sírom vissza a dinoszauruszos álmaimat :D
2018. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem troll kérdés, akkor tessék:


Egy hatalmas méretű és erejű dolog elől próbálsz elmenekülni. Ergó van egy probléma az életedben, amitől szeretnél megszabadulni; de ha ahelyett, hogy tennél ellene, te minden erőddel azon vagy, hogy kikerüld azt. (bújdosol, bújdostok)

2018. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 soma9111 válasza:

Ez érdekes egyébként mer kedvencem a király " T-Trex

De kb én is állandóan vele álmodok, hogy menekülők előle

Ez az utolsó válasz eléggé el gondolkodtató!

Azt sejtettem, hogy menekülők, valami, vagy valaki elől, de egy magasabb erő? 😮

2021. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!