Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyetlen álom alapján meglehet...

Egyetlen álom alapján meglehet mondani ki milyen személyiség?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésnél felmerült bennem/köztünk a kérdés, hogy egyetlen álom alapján meg lehet-e mondani ki milyen személyiség. Mindenki válaszát várom, nem csak álomfejtőkét, jöhetnek azok is akik nem hisznek benne, hiszen én sem gondolom, hogy ez lehetséges.


Az álmom:

Miután felébredtem elindultam a vendéglő irányában, mivel pizzát akartunk rendelni a barátaimmal. Alig mentünk egy pár lépést, és mind a két barátom egyik pillanatról a másikra eltűnt. Érdekes volt mert a vendéglő sokkal közelebb volt mint a valóságban. Viszont amire odaértem a vendéglőhöz, az teljesen máshogy nézett ki mint a valóságban. Ott volt egy régi típusú famérleg, amin látszott hogy valójában nem régi vagy csak nagyon jól karban volt tartva. Amikor ráálltam a mérlegre valahonnan odakerült a régi mérlegre egy olyan számlap mint ami a túlnyomásos kamrákon szokott lenni. Rápillantottam, láttam, hogy 72kg vagyok és még eszembe jutott, hogy valójában kevesebb mert a jobb kezembe belekerült valamikor 3 fehérrépa. Ekkor arra gondoltam, igen megnyugodhatok, beleférek a súlyba nem lesz semmi a holnapi box meccsemen.

És felébredtem.


-nem vagyok boxoló és pont 72kg vagyok-


2010. jún. 27. 06:52
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Az álmod alapján megfejtettem,hogy szereted a pizzát.. ^^
2010. jún. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

a kérdésedre válaszolva: nem


bármilyen ember álmodhat bármit, és az álmoknak más-más jelentése van az álmodójára nézve.


ezért senki más soha sem tudja megfejteni az álmai jelentését, mint aki álmodta.

2010. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!