Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet elhunytal álmodni?

Mit jelenthet elhunytal álmodni?

Figyelt kérdés
Édesanyám aki már 4,5 éve itthagyott örökre megjelent álmomban mosolygott lassan sétált felém én pedig teljesen sokkban sírtam és nevettem mikor megláttam mert az álomban is tudtam nincs már velünk. Mikor oda értem hozzá és âtöleltem volna össze esett és a karjaimban újra meghalt. Majd felébredtem és nagyon megviselt azóta is egyfolytában ezen gondolkozom ☹️
2018. dec. 11. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Időváltozást. Mondják is, hogy jön a hideg.
2018. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mansour ***** válasza:
100%
Szerintem ez annyit jelent, hogy nagyon szereted, hiányzik, és szeretnéd újra látni. Illetve hogy nem tudtad elfogadni/feldolgozni a halálát, ezt próbálja az agyad álmodban megtenni, ezért kell álmodban újra meghalnia.
2018. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én adom a 2 válaszát szegény bnőm 2 éve álmodik az édesanyjáról és nagyon hiányzik neki :( alig múlt 18
2018. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az időjárás változást is jelentheti. Mikor anyukám a halott nagymamájával álmodik, akkor mindig arra kel, hogy esik az eső.
2018. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod őt elengedni.


Megkockáztatnám még azt is, hogy esetleg ő sem téged, és álmaidon keresztül lép veled kapcsolatba.


Médium segíthet őt elvezetni, ha nagyon megviselnek ezek az álmok téged.

2018. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmit.
2018. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!