Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a Halállal álmodni?

Hercegno69 kérdése:

Mit jelent a Halállal álmodni?

Figyelt kérdés

Konkrétan vele. Volt neve is, de tudtam, hogy ő a halál. Nem volt ellenszenves velem, az elején féltem tőle, tudtam hogy veszélyes. Sokszor jött el értem, olyankor mindig elvitt valahova. Egy idő után pedig már nem féltem tőle, sőt ő segített nekem mikor szükségem volt rá. Ennek ellenére a környezetem félt tőle.


Nem konkrétan csuklyás alakként jelent meg. Változott miközben haladt az álom. Pl. : Volt csuklyás fekete alakként, de utoljára emberként láttam. Viszont mindig tudtam, hogy ő az.



2018. dec. 11. 06:27
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyen sok álmod van róla, akkor azt, hogy túl sokat foglalkozol vele, ez már kóros.

Pszichológussal kellene beszélned, hogy mi van mögötte.

2018. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

laza borostás csávó volt, szőkés barna, színes ruhában, meglehetősen sötét humorral? te emlékszel hogy hívták?

-xy vagyok, nálatok egyszerűen halálnak szólítanak! -

2019. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy romboló, tönkre tevő természeted(nem volt ellenszenves) először féltél tőle. Sokszor rád tört a rombolhatnék(eljött értem), amit kiélsz valamin, valakin(elvitt valahova). Aztán megszoktad(nem féltem tőle), sőt eredményesen alkalmazod(segített..). Félnek is tőled(környezetem félt tőle).

Volt hogy bosszantott(fekete), nem akartál tudomást venni róla(csuklyás), de utoljára természetes számodra(emberként láttam).

2019. dec. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!