Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért kelek fel erre az...

Miért kelek fel erre az álomra már 3 napja legalább éjszakánként 2-3 alkalommal?

Figyelt kérdés

Elkezdtem kasszában dolgozni egy ideje diákmelóként. Péntek éjszaka volt ez első olyan eset, amikor arra keltem, hogy ott állnak a vevők az ágyamnály és várják, hogy lehúzzam az árut és fizethessenek. Ez elsőre viccesen hangzik, de komolyan már keltem ki az ágyból, és indultam volna a tescoba, hogy jöjjenek velem, ott le tudom húzni a terméket :D


Na, ez azon az éjszakán még 2* megismétődött, tegnapelőtt és tegnap este szintén. Tegnap este már egész gyorsan magamhoz tértem, hogy otthon vagyok, csak beképzeltem :D


Valakinek van valamilyen bevált tippje ez ellen? Vagy ötlet, hogy miért van ez?


2018. dec. 24. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem melózni, a második év elején kezdtem begolyózni: álmomban is a munkahelyemen voltam és baromi rosszul esett, hogy még álmomban is ott vagyok.Most nem dolgozom, de éjjel ugyanúgy "bejárok" álmomban.Ennek már nem lesz vége?? Bár tudnám rá a megoldást!

Mikor nem volt melóm, akkoriban nagyon különleges, hosszú, összefüggő álmaim voltak, voltak tudatos álmaim is.Kísérletező voltam ilyen élmények terén.Jól aludtam.Mióta dolgozni kezdtem, ez véget ért.Állandó alvászavarokat szedtem össze és alig alszom, az álmaim rövidek és kaotikusak.Tudatos álmom pedig azóta nem volt.

Mondanám, hogy alaposan ki kéne pihenni magad "levegőváltozásra" lenne szükség.De lehetséges ez? :(

2018. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. 5évig vendéglátásban dolgoztam. Előtte jó alvó voltam. Miután elkezdtem az éttermet csinálni, állandóan a napi problémákkal álmodtam. Elfogyott a sajt a pizzához, nem érünk ki a megrendeléssel, munka közben bepiált a szakács és munkaképtelenné vált. Ezek valódi napi gondok voltak és állandóan ilyenekre ébredtem 2-3óra alvás után és visszaaludni sem tudtam, mert elkezdtem agyalni, hogy megint mi lesz másnap. Mindent próbáltam, de nem múlt el semmitől. Mostmár több mint féléve nem dolgozom ott, nagyjából megjavult az alvókám :)

Elalvás előtt érdemes kerülni a fényes kijelzők nézését (írom ezt az ágyból a telefonon:) és a felkavaró filmeket, játékokat.

Nekem az olvasás és keresztrejtvény vált be. De legjobban a stressz megszűnése.

2018. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mert nagy hatással van rád a kasszázás. Szereted csinálni.

Én egy számtech cég központi raktárában voltam raktáros, és karácsony elött én is álmodtam hogy tolom a liftbe araklapot békával.

2018. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!