Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8és fél hónapos lányom kb.1...

8és fél hónapos lányom kb.1 hete éjszakánként sokat felsír, szopizik, majd viszaalszik, de kb.15-30 perc múlva ugyanúgy felriad, és csak cicin alszik vissza. Legkevesebb 3-4 alkalommal fent van éjszaka. Mi lehet az oka, és mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
7,5 hós kisfiam ugyanezt csinálja, én a fogára gyanakszom. Esetleg nem kapott valami újat enni, ami bánthatja a pocikáját?
2009. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Semmi ujat nem ettünk,és az a furcsa,hogy nappal meg se nyekken.A fog Nekem is eszembe jutott,hogy a felső kettő jöhet/az alsók 1 hónapja kibújtak./

2009. máj. 4. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Dettó! Nálunk sincs semmi gond nappal. Szerintem akkor leköti más a figyelmét. És saját tapasztalat, hogy a fog este sés éjszaka tud a legjobban fájni!

Első voltam

2009. máj. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ue. a helyzet. Sztem a fogai mocorognak. Nappal semmi gondja nincs a 8,5 hós kislányomnak, éjjel viszont van, hogy félóránként kel és ő is csak cicin hajlandó visszaaludni. Ez miatt van, mikor velem alszik, az első nyikkra már fordítom is magam felé szopizik és alszunk tovább amíg újra fel nem kel. Aztán mikor elmúlnak ezek az éjjelek, akkor megint a kiságyában alszik nyugisan néhány napot. Aztán kezdődik előlről az egész...

Ja, azt észrevettem, hogy ha az éjjelek nyűgösek, akkor nappal sokat dörzsöli a száját vagy az orrát a kis öklével.

2009. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat!
2009. máj. 5. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez van. Az én fiam 7 hós és két hónapja csinálja ezt, azzal a különbséggel hogy ő nem sír, de sokszor fel riad. szerintem a fogzás lehet vagy a nagyobb mozgás igéy miatt. Valójában én is szeretném tudni.
2012. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!