Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Most 16.-án lesz 10 éve, hogy meghalt a nagypapám. Éjszaka azt álmodtam, hogy véletlenül összefutottam vele a bolt felé. Párom, és anyum is ott volt. Hát leesett az állunk. Megszólítottuk. Ő annyit mondott, hogy igen él, és megjátszotta a halálát 10 éve, de nem mondhatja el, hogy miért. Majd hirtelen a vidéki házába találtuk megunkat (Pesten lakott amúgy amíg élt). Nyugodt kis háza volt álmomban, egyedül lakott, a Tisza partjára nyílt a kert ajtaja. Egy szolíd kisház volt, és jól érezte magát ott. Nekem is kellemes érzés volt ott lenni. Aztán megölelte mindenki, és sírt mindenki rajta kívül. Aztán elárulta, hogy azért játszotta meg az egészet, mert nem bírta a nyomást Pesten. Szeretett volna nyugodt környezetben élni, és ott sikerült neki, még annak az árán is, hogy elszakadt a családjától.

Mondta, hogy nem jön vissza hozzánk, de mi néha meglátogathatjuk.

Ennyi emlékszem. Kicsit felkavart, mert most lesz 10 éve, hogy meghalt.

Mit jelenthet ez az álom?


2019. jan. 4. 17:18
 1/1 anonim válasza:
Előző este egy kém filmet láttál.
2019. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!