Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ezt?

Miért álmodom mindig ezt?

Figyelt kérdés

Rémálmoknak nem nevezném, inkább nyomasztóaknak.

Az első olyan, hogy nagymamámnál vagyok mindig egyedül a házban és nézek ki az ablakon az emeletről és azt látom, hogy ilyen zűrös arcok mászkálnak az udvarban. Be akarnak jönni a házba én meg szaladok le a lépcsőn bezárni az ajtót. Látom a lenti ablakokból, hogy már rugdossák az ajtót én meg mielőtt gyorsan bezárnám felébredek. Ez egy sokszor visszatérő álom.



2019. jan. 14. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamitől talán félsz, vagy félted a nagymamádat, esetleg félsz, hogy te is úgy járhatsz, mint ő; mert esetleg volt/van valami baja, valami betegsége? És hogy ettől pl meg szeretnéd védeni magatokat, mindkettőtöket? Vagy pl a nagymama háza ad védelmet valami elől? Vagy pl a nagymama esetleg elhunyt, vagy nagyon beteg/öreg és lehet, hogy közel van ahhoz? (Nem akarok ilyen negatív dolgokat írni) És akkor félsz, hogy a nagymamának a háza sem adna már biztonságot, mert nem lenne ő már benne, akihez odamehetnél, odabújhatnál? Jól sejtem, hogy a nagymama szívedhez közel álló egyén?
2019. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan "semmilyen" viszonyban vagyunk. Ő apukám anyukája. Apukám elvált anyutól 15 éve. Nagymamához is csak évente egyszer járok, de azt is csak illemből igazából. Nagyon semmi nem köt össze.
2019. jan. 14. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!