Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ilyen valóságosak az...

Miért ilyen valóságosak az álmaim? Mennyire normális?

Figyelt kérdés

Tisztára valóságosak. A mai álmomban zenét halgattam és olyan zenét amit 10 éve nagyon szerettem. És a nevemen szólítottak álmomban. De én úgy tudom hogy a tudat kikapcsol alváskor ? Most akkor hogy van ez? Ráadásul tisztán emlékszem az álmaimra és van hogy azt hiszem valami álomra hogy igaziból is megtörtént aztán rájövök hogy mégse.

Sok embernek csak kiesik az az idő alváskor és sokszor nem is álmodnak.

Miért vagyok más ??



2019. jan. 24. 20:28
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem vagy más. Nekem is vannak valóságos álmaim, amiket ébredés után nem is tudok egy ideig álomként elkönyvelni. Továbbá biztosra veszem, hogy Neked is vannak olyan álmaid, amik egyszerűen kiesnek és nem emlékszel rájuk.
2019. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki nem álmodik csak egyesek nem emlékeznek rá. Ez a képesség fejleszthető, hogy minden álmodra (mivel egy éjszaka alatt több is van) emlékezz, te szerencsés vagy.
2019. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit többet is utána nézhetnél a dolgoknak mielőtt elkezdesz tévképzeteket állítani saját magadról. Először is mindenki így álmodik. Mindenki álmodik az éjszaka csak nem emlékszik rá. Egy nagyon jó könyvet ajánlok neked amire miben kérdésedre választ fogsz kapni Charlie Morley-tól az Éber álmodás c. könyve.
2019. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy mondjuk Tholey Az alkotó álom.

tessék gyakorolni és tied a világ!

2019. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tudat kikapxsol e tudatalatti nem

Es az álmok a tudatalattiból jonnek

2019. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!