Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Normális, ha nem önmagam...

Normális, ha nem önmagam vagyok álmomban?

Figyelt kérdés
Kábé két hónapja álmodok ilyesmiket, és nem tudom, történt-e már mással hasonló. Voltaképp arról volna szó, hogy álmomban egy másik személy leszek, az ő testével, neki a tudatával teszek mindent, amit csinálok. Egész érdekes egyébként, de közben borzasztó ijesztő, mert az álmok valószerűek, és volt, amelyikben egy Afganisztánban szolgáló katona voltam, és a tábor közelében terepgyakorlatot kellett végrehajtanom. Álmodom ezt egyébként úgy, hogy 17 éves lányként még a közelében nem voltam semmilyen katonai bázisnak, és nem mernék rá megesküdni, de szerintem filmen sem nagyon láttam. Kérdés tehát: szerintetek ez normális? Ezek hétköznapi álmok? Még arra gondoltam (nem tudom, mennyire elrugaszkodott), hogy valahogy összekötődök egy másik emberrel alvás közben, de fogalmam sincs, hogy valósulhatna ez meg.

2018. máj. 10. 02:26
 1/6 BlackWolf0128 válasza:
Ez teljesen normális. Én pl. egy álomban 5 személy is szoktam lenni, folyamatosan más vagyok benne, más szemszögekből látom a dolgokat. Hát ez az afganisztáni katona dolog nekem erősen a média hatásának tűnik.Én múltkor egy zuhanó repülő utasa voltam álmomban. De nem zuhant le egy sem. Filmet ugyan nem nézel, de a rossz hírek manapság folyton a háborúkról, balesetekről és halálokról szólnak. Ezeket tudat alatt elraktározod és álmodban kivetülnek. Remèlem számodra megfelelő magyarázatot adtam :)
2018. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze. Eleve szinte bármi normális álomban, de amit írtál, az igen gyakori.

Én egyszer két férfi voltam álmomban, egyszerre (nő vagyok).

A párom egyszer egy disztópiában volt egy szerencsétlen polgár, a mázlista egy komplett, érdekes sci-fi kisregényt álmodott meg, az én álmaim sosem olyan kidolgozottak és hosszúak... De volt animelány is. Eme esetekben garantáltan nem volt összekötöttség, hiszen nem reális dolgot álmodott, de nem is gondolnék ilyen elrugaszkodott dolgokra. Álmodsz, az agyad mindenféle érdekes dolgot rak össze. Ha majd olyat álmodsz meg részletesen, amiről tényleg fogalmad sem lehet s az agyad nem tudja összerakni tudásmorzsákból, akkor gondolkodj ezen.

2018. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Karinthy Frigyes:

Álmomban két macska voltam és játszottam egymással.

2018. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én például a múltkor hulla voltam álmomban, de közben én voltam a boncnok is. Annak ellenére, hogy semmi gyakorlatom nincs benne, mellesleg egy filmben vagy dokumentumfilmben sem láttam ilyesmit, miként kell boncolni vagy hullákat kipakolni.
2018. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Én is voltam mar álmomban kuruc, tengerészgyalogos, stb.
2018. máj. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző életemben denevér voltam. Nappal aludtam, éjjel éltem én"
2018. máj. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!