Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az ilyen hülye álmok honnan...

Az ilyen hülye álmok honnan jönnek?

Figyelt kérdés

Főnökömmel egy nagy fáról szedtük össze a madarakat, a közelemben megláttam egy bagolyt, és amikor megakartam fogni, akkor kicsúszott a kezemből, leesett a földre, de ott egy macska rögtön megfogta és megette.

Az ilyen álommal egy álomfejtő mit tud kezdeni?



2019. febr. 3. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellene tudni, mostanában mik történtek a munkahelyeden, miket érzel a főnököd iránt, láttál-e bárhol az utóbbi időben macskát, baglyot, vagy legalább a szót hallottad-e mostanság, stb. Nekem nem tűnik nagyon bonyolultnak vagy megfejthetetlennek, de leginkább neked kellene tudni összerakni, honnan jöttek össze ezek a dolgok.
2019. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van macskám, gyakran fog madarat, és ezért nagyon haragszom rá. Baglyot is gyakran látok a kéményen. A főnököm jóval idősebb nálam, nem túl jó a kapcsolatom vele. A legjobb, ha nem szól hozzám, mert nagyon idegesítő tud lenni, és olyankor én se szoktam visszafogni magam. Fára nem szoktunk mászni, és nem szoktunk madarakat fogdosni.
2019. febr. 3. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmokkal azt dolgozod fel, ami veled nap mint nap történik. Az álom asszociációs képekben dolgozza fel az eseményeket, ami alatt nem csak fizikális történéseket kell érteni, hanem az érzelmi folyamatokat is.

Ha tudsz angolul, ez a két videó érdekes lehet:

https://www.youtube.com/watch?v=FvY7qX6niFo&t=8s

https://www.youtube.com/watch?v=gSYcN8mkLYA


A te álmoddal kapcsolatban ez a két gondolatom van;


1. úgy érzed, hogy: "túl sok a kihívás, feladat a munkahelyeden, lassan kicsúszik a kezedből az irányítás és ez után a legrosszabb fog megtörténni (az, amitől félsz, pl kirúgnak)." vagy a feladatot kicserélheted valamilyen stresszes munkahelyi kapcsolatra is.


2. Esetleg úgy érzed, hogy az életedben az igazi értékeket, az igazi vágyaidat nem tudod megvalósítani a munkahelyeden rád nehezedő nyomás miatt.

2019. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Titokban arra vagysz hogy egy bagoly legyen a fonokod a macsad megfogja a baglyot es szettepje
2019. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!