Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lánytól korához...

Egy 14 éves lánytól korához képest elég csinos és megkérdeztem tőle hogy járnál egy 14 évessel? ő pedig azt válaszolta: " Hülye vagy? Dehogy járnék egy 14-évessel " és még azt mondta hogy neki a 20-21 éves pasik jönnek be!

Figyelt kérdés
Úristen Az ilyenekből lesznek a qrvák?
2013. júl. 22. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ilyenekből bárki lehet. 14évesen sokmindent mond az ember, amit aztán nem úgy gondol. Legfeljebb gerontofil lesz belőle de szerintem 20 éves kor felett az se olyan durva.
2013. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne belőle qrva? Azt mondta tán, hogy pénzért fekszik le velük? Nem? Hát akkor?
2013. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy lesznek ilyenekből. Attól hogy neki az érettebb pasik jönnek be, mint a 14 évesek, még nem kell leírni. Amúgy te meg rákérdeztél hogy járna-e egy 14 évessel, szóval te se tartottad természetesnek.

Gondolom egyébként, hogy azért kérdezted, mert te is 14 éves vagy. Induljon ki belőled? Hogy akármit mond neked, te azt közzéteszed a neten és legrvázod? Hát szerintem teljesen igaza van. Szerinted ilyenekkel kellene járnia?

2013. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* leqrvázod
2013. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!