Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges hogy álmomban...

Lehetséges hogy álmomban másutt vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon fura de örülten valóságosak az álmaim. Amikor felébredek akkor nagyon csodálkozok hogy ez mégse történt meg?

A legutóbbi álmomban is tisztán láttam a volt osztálytársamat.

Szinte mindig többnek tűnnek mint álomképek, mintha tényleg megtörténne.

Lehetséges hogy meg is történik de csak lélekben vagyok jelen ott?



2019. márc. 22. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem, ez csak álom. Mindenkinek ilyen. Ne gondolj mögé többet.
2019. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehetséges.
2019. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki valami ilyet mondott,hogy álmunkban fölmegyünk valami másik síkra, talán arra, vagy ahhoz hasonlóra, mint ahonnan ideszülettünk a Földre (minden ember) ;és akkor felvisszük az aznapi eseményeket az Akashába. Amik aznap velünk történtek. Tehát ezért "ne menjen a nap a haragoddal", mert akkor nem pozitív megéléseket viszel föl az Akashába, ebbe a nagy közös gyűjteménybe:) Ezé elalvás előtt praktikus megbocsájtani másoknak,meg saját magunknak is, hogyha valami pl nem úgy sült el, ahogy elgondolásainkban. De amúgy szerintem azzal sincs baj, ha pl rosszat viszünk föl. Csak ha pl lefekvéskor megbocsátjuk mindenkinek a botlásait, másokét is, sajátot is, akkor pl sokkal könnyebb elaludni:)
2019. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Szal ezt pl valaki úgy mondta, hogy megbántott-e engem ma valaki? Valószínűleg igen. De megbocsájtok neki, szeretem őt. És én vajon megbántottam-e ma valakit a mai napon? Valszeg igen, de megbocsájtok magamnak, szeretem magamat.
2019. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Kérdésedből következik, hogy hiszel a lélet létében.

(Most lényegtelen, hogy tényleg van-, vagy nincs.)

Márpedig, ha ez így van, akkor azt is tudod, amikor a lélek elhagyja a testet, az a halál.

Ha a lélek távozik a testből, bekövetkezik a test halála, azzal egyidőben megkezdődik a test lebomlási folyamata.

Ez pedig zombi lét.

Ha a lelked álmodás közben elhagyja tested, hogy kedvére kicsavaroghassa magát, akkor abban a pillanatban zombivá változol.

A lélek miért akarna csavargása után visszatérni regy már lebomlani kezdő testbe?

.

Úgye, egyértelmű a válaszom?

2019. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gombanyo12 ***** válasza:
Szia! Ebbe a sajátságos álomlétbe már én is belefutottam. Nem egyszer, hanem sokszor. Évek óta írom az álmaimat. Segíteni fog. Ha éjszaka vagy hajnalban felébredsz egy ilyen álomra és nem tudsz visszaaludni (és kipihenni magadat) akkor érdemes a közeledben tartani egy vonalas "Álomfüzet"-et és egy jól író golyóstollat. Ha -félhomályban is - de leírod az álmodat, könnyebben visszajutsz egy pihentető alvásba. Ha másnap, vagy egy héttel később, ha olyan a hangulatod és elolvasod amit félálomban írtál akkor esélyes, hogy választ kapsz a kérdésedre. Üdv gombanyó1.
2019. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Volt egy hosszú álmom. Talán több hónap lehetett. Teljes életet éltem. Úgy gondoltam egy álomban vagyok. Elmentem a postára feladni egy levelet arra a címre ahol alszom. Amikor oda akartam adni a pultnál a postai alkalmazottnak felébredtem. Úgy érezem, ha nem jut eszembe a levélfeladás egy életet leélhettem volna ott.
2019. ápr. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Babits Mihály :Gólyakalifa c. kisregény
2019. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!