Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a már halott nagyszüleimnél vagyok és nagyapám hozzámszól, és kijelenti, hogy ,,nagyanyád megfog halni." S akkor meglátom nagyanyámat lefeküdve, amíg egyszercsak meg nem mozdul és elkezd teljesen természetesen fejkendővel a fején sétálni. Aztán nagyapám mondja, hogy még mocorog, de nemsokára meg fog halni újra... Közben voltak ott még más emberek is, de nem igazán emlékszek rájuk. A furcsa az, hogy nem szoktam a nagyszüleimmel álmodni egyáltalán, s mivel már rég meghaltak nem is mondhatnám, hogy nem dolgoztam fel a halálukat. Mégis mit jelenthet ez az álom?

2019. márc. 22. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán az volt a jellemző nagyapádra, hogy mindenkinek elmondta a titkait a háta mögött(voltak mások is).
2019. márc. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gombanyo12 ***** válasza:
Ha nagyon fiatal voltál amikor meghaltak talán szerettél volna kérdezni tőlük valamit. Lehet, hogy kérdeztél is de már nem emlékszel rá. Esélyes, hogy történt valami az életedben amire csak Ők tudnának válaszolni. Bocs, tudom, hogy ez most nagyon elvontnak tűník, de így érzem. Ja és nem vagyok léleklátó meg jósnő sem, csak egy hétköznapi idősebb nő akinek néha vannak fura meg+bele érzései(és általában bejönnek)Üdv, gombanyó1.
2019. márc. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. márc. 24. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!