Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Úristen! Tegnap este azt...

Úristen! Tegnap este azt álmodtam hogy akit szeretek fiú járni akart velem és össze is jöttünk! / életem legszebb álma :$ / Mit jelenthet? :D

Figyelt kérdés
Lécci válaszoljatok ;]
2010. júl. 4. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy golyóstoll vagy
2010. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értelmes vagy nagyon .. komolyan kérdeztem! :D
2010. júl. 4. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már hasonló álmom...csak lánnyal :)

Szép, kellemes szerelmi álom. Ennek csupán annyi a jelentése, hogy nagyon szereted őt.


Kevesebb esély van rá, de lehetséges az is, hogy jós álom. Ezt már neked kell érezned.

2010. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt jelenti h.ez álom,és erre vágysz.egyébként SEMMIT!!!!!ne éld bele magad
2010. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A valós életben kielégületlen vágyadat álmodtad meg. Így dolgozza fel az agyad azt, amit a valóságban nem kaphatott meg.

Az, hogy tényleg összejöttök-e, tőled függ.

2010. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
100%
Önmagáért beszélő álom... Fülig bele vagy esve... De hogy jós álom... mekkora badarság... ilyen nincs... Szóval ha tovább szeretnéd vinni a dolgot, akkor próbálj meg vele összejönni, és lehet ha legközelebb álmodsz vele, és kinyitod a szemed akkor ott fog feküdni melletted... Bár nem tudom hány éves vagy...
2010. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10:02-essel egyetértek, erre vágysz, meg gondolom sokat foglalkozol ezzel a témával. Nem hiszem hogy ennél többet jelentene. Ha kell a srác, akkor ébren szerezd meg.
2010. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az álom olyan mint egy emlék, gondolat 10 másodpercnyi semmi!
2010. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!