Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor együtt álmodok egy...

Sokszor együtt álmodok egy lányról, akit szeretek, de álmomban a barátaim nem hagyják, hogy eggyütt legyek vele. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon régóta visszatérő álom...csak annyi a változás,hogy mindíg más szituációba vagyunk.(hol egy vonaton,hol wellness szállodába,vagy egy koncerten,meccsen...stb)Az elején beszélünk egymással,és tök jól érezzük magunkat,de aztán jönnek a haverok,és mindent elrontanak...évek óta szinte minden héten ilyet álmodok...(pedig a valóságba nem így van)

Kerestem az álmoskönyvben meg ilyenek,de nem találtam semmit,mert nem tudtam,hogy milyen szó alatt keressem.Segítene valaki?Előre is köszönöm!(ja,és bocs a regényért)

16/F


2010. aug. 3. 09:45
 1/2 anonim válasza:

nem vagyok álomfejtő, de erre gondolok:

Hogy miért álmodsz a lányról, az nyílvánvaló (szereted, vele akarsz lenni-nem tudom együtt vagytok? vagy csak szeretnéd, ha ez így lenne?)

Az, hogy a barátaid mért ellenzik...: egyik gondolatom az, hogy félsz, hogyan reagálnának a barátaid, hogy fogadnák el a lányt. A másik gondolatom, hogy nagyon ragaszkodsz a barátaidhoz, és tartassz tőle, hogy a lány belépése ebbe a helyzetbe gyengítené a barátaiddal a kapcsolatodat.


Én ezekre gondolok.

2010. aug. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerü! Nem mered felválalni a csajt a barátaid elött a valóságban!!!!
2010. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!