Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet a neve?

Mi lehet a neve?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy össze ismerkedtem egy sráccal és bandájával. Tök jó arcok voltak meg minden.

Aztán úgy volt, hogy a brigád egy része elindult valahova én meg ott maradtam a mekinél és vissza jött a srác értem, hogy menjek én is vannak csajok stb.

És ő is a dnb zenéket szerette meg az ilyesmiket

Gyorsan haza ugrottunk és átöltöztünk bulisba.

Aztán megkérdeztem, hogy mi is a neve és azt mondta:

Egy idő formátum, amikor a fákja meg áll. Szóval az lenne a kérdés, hogy mi lehet a neve. Mert, utána felébredtem.



2019. márc. 29. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Flórián.
2019. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennek a rejtvénynek sok értelme nincs, legalábbis nekünk.


A te agyad generálta, neked kell tudnod a megfejtést.


(az én agyam egy nyamvadt angol szóviccet generált nekem egyszer, amire csak reggel jöttem rá)

2019. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Agamemnon
2019. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mid-Night
2019. márc. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő a Laci. Már több álomban is találkoztam vele, szóval meg akar csalni?:D:D XDDDD

Csak viccelek, nem tudom , kiről van szó:)

De hátha ez egy ilyen jel volt, hogy felismerd majd, ha látod az utcán, és pl akkor lehet, hogy jó dolgokat társítasz hozzá, tehát érdemes lehet majd keresni a társaságát. Én arra gondolok, hogy simán lehet egy olyan létező személy is, akit még eddig életedben nem láttál, de lehet az is, hogy láttátok már egymást, de akkor nem volt itt az ideje még, hogy találkozzatok, és részt vegyetek egymás életében, mert ennek pl most kezd elérkezni az ideje; viszont még lehet nemlétező személy is, de ha ilyen erősen megmaradt benned az arca, nyomot hagyott benned az álom, akkor valszeg létező személyről van szó énszerintem. Vagy akár még másik valakire is lehet, aki csak hasonlít rá, pl felismered a tekintetét, ha mondjuk láttad. Vagy egy dolgot róla, pl volt egy különleges medálja, vagy olyan egyedi volt a frizuárja, ciője... stb

2019. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!