Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a neve annak a jelenségnek...

Mi a neve annak a jelenségnek amikor valaki rendszeresen megálmodja a jövőt (jósálmok)? (Szakkifejezéssel)

Figyelt kérdés
Gyakran látok a jövőből részleteket és tényleg úgy is lesznek a dolgok(azt hiszem ezek a jósálmok), régebben találtam erre egy kifejezést, de ma már nem tudom.

2016. jún. 15. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Tévképzet
2016. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Day Dreamer :)
2016. jún. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
LSD
2016. jún. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Önátverés, önbecsapás.
2016. jún. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Wow, csak wow. Erre járt valami ostoba és érvek nélkül lepontozta a válaszokat. Jó, értem én hogy értelmes érve nem lehetett, mert jósálmok nincsenek, csak pszichológiai problémák (ez esetben önbecsapás vagy elfogult megerősítés), de ez annyira jellemző erre a kategóriára. Pár mondjuk jobban belegondolva, ez még is csak jobb mintha az ostoba érveivel kellene vitatkozni. :D
2016. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De ja vu.
2016. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban igaz amit írsz, akkor ez a képességed.

Nem ártana fejleszteni ;)

2016. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
18%

Miért ne lennének jósálmok? Szerintem már mindenki minimum egyszer megálmodta a jövőt, de az álomra nem emlékezett, csak a deja vu-t érezte.

De mivel te gyakran "csak úgy" megálmodod a jövőt, valahol, valahogy fejben előrébb vagy mint mások. Így neked könnyebb fejlesztened ezt a "képességet". Szerintem nézz utána, érdemes. Mondjuk még én sem jöttem rá mi előnye annak ha a jövőt látjuk, nem csak 1 ágát, hogy mi lenne ha :)

2016. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Cassandra szindróma.
2016. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
# 5/9 - Az volt a kérdés, hogy mi a neve. Aki nem a nevét írta be, az mi mást érdemelne, mint lepontozást? Ez ilyen.
2016. aug. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!