Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért térnek vissza ezek az...

Miért térnek vissza ezek az álomképek az álmaimban?

Figyelt kérdés
Van, hogy 1 év is eltelik mire újra ezt álmodom, de van hogy csak pár hónap. De erre a két álomképre mindig tisztán emlékszem. Valahogy mindig belefolynak az álmaim történéseibe. Az egyik kép, hogy egy nagy erdő előtt állok, de az erdő el van kerítve egy kerítéssel. Néha átmászok ezen a kerítésen, de van, hogy megkerülöm az erdőt. Itt általában egyedül vagyok, de volt már rá példa, hogy más is volt velem álmomban. A másik kép, hogy egy sötét erdőben vagyunk és az erdőben van egy szép kis tavacska, meg egy kis vízesés. De itt szinte mindig egy férfival vagyok, akibe álmomban szerelmes vagyok. Ezek már számtalanszor előfordultak álmaimban és intenzíven emlékszem is rájuk. Olyan mintha már jártam volna ott, mert ezek a helyek mindig ugyan úgy néznek ki. Aki ért ilyenekhez, az meg tudná mondani nekem, hogy mit jelent?
2010. júl. 4. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert valamire akarnak figyelmeztetni
2010. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is gondoltam. Csak nehéz megfejteni,ráadásul én egyáltalán nem konyítok az ilyesmihez. Biztos jelent valamit, hogy egyszer bemegyek az erdőbe máskor meg kikerülöm. És az is jelenthet valamit, hogy amikor az erdőben vagyok, akkor mindig szerelmes vagyok abba a férfiba aki velem van. Amúgy minden álmomban más férfiakkal vagyok, akiket még soha életemben nem láttam.
2010. júl. 4. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem pedig előző életedből emlékek!nekem is van olyan hely, ami gyakran visszatért az álmaimba!

gondolom valamire figyelmeztetni akar az álom, ami akkor történt és most is megtörténhet, ha nem javítod ki az akkori problémát!minden estre nem véletlenül emlékszel. milyen érzéseid vannak az erdőbe?hogyan kelsz fel reggelente ezután az álom után?stb.

2010. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Soha nem ébredek rossz érzésekkel az álmok után. Kellemesen érzem magam, és az álmomban érzett szerelem is olyan valóságosnak tűnik. Viszont sokat gondolkodtam, és rájöttem arra, hogy akkor jönnek elő ezek az álmok, ha egy újabb férfi lép az életembe. 2 hónapja tart a kapcsolatom. 3 évig egyedül voltam és most, hogy visszagondoltam, legutóbb is csak akkor álmodtam ezeket, ha volt mellettem valaki. Én is gondoltam előző életre, hogy esetleg átéltem ezeket. Igazából remélem is, hogy így volt, mert nagyon jól érzem magam miután ezeket álmodom! Olyan fura dolgok ezek!
2010. júl. 4. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
ezek szerint az előző életed emlékképei azok, amiket álmodtam látsz! megfejteni csak te tudod, de nem érdemes nagyon belefolyni a múltba, mert képes megmérgezni a jövőt vagy esetleg valamilyen úton módon tönkre tenni a jelenlegi életedet..
2010. júl. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsánat elírtam, amiket látsz..
2010. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!