Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most ha álmodok valakivel,...

Most ha álmodok valakivel, akkor én akarok tőle valamit, vagy ő tőlem?

Figyelt kérdés

(1.számú kérdés)Még régen láttam valami olyasmit,hogy akivel álmodsz az akar tőled valamit!Ez igaz lehet?


(2.számú kérdés)viszont nemrég azt olvastam,hogy akivel álmodsz,attól te akarsz valamit!ebben is lehet igazság?


(3.számú kérdés)

Ezt is láttam,hogy ha valakivel álmodsz,az elalvás előtt rád gondolt ebben is lehet valami?


Kérlek ha tudtok valamit,vagy innen hogy melyik tévhit akkor írjátok meg!

(4.sz.k.)és azt is,hogy ha valakivel álmodunk az miért van?


Ha csak gyakori eset,és ha ritka esetenként!

(5.sz.k.)azért van,mert rá gondoltunk egész nap?


(6.sz.k.)És ha nem rá gondoltunk,de már 3 napja róla (egy személyről) álmodunk,annak van valami oka,hogy miért azzal az illetővel álmodunk? Kérlek titeket hogy mindegyikre próbáljatok meg válaszolna mindegyik kérdésemre,még akkor is ha az a válasz hogy nem azért van!szép estét nektek! :)


2019. ápr. 15. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs köze akarathoz.


szimbolizálnak a személyek. nagyon ritka az egyenes értemű jelentés/jelenés.

2019. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. nem

2. igen. Valami megfogott benne, lelkileg megérintett téged.

3. nem

4. Arról az álom többi része árulkodik. Fontos, hogy az illető miben tér el a valóságtól, hogy néz ki, milyennek látod.

5. Nem jellemző.

6. Ez hasonló a 2. kéréshez. A dolog folyamatosan fennáll és te nem foglalkozol vele. Nem teszed helyre magadban a vele kapcsolatos dolgodat.

2019. ápr. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában az álmainkban megjelenő személyek csak szimbólumok, a legtöbb álom esetén csak a minket foglalkoztató dolgok vagy fel nem dolgozott problémák miatt jelennek meg valamilyen szerepben, és lehet, hogy a valóságban amúgy semmi közünk hozzájuk. Ezért jelenhetnek meg olyan alakok is álmodban, amilyet a valóságban nem láttál, de az elméd összekapcsolja a látott képeket valami egységessé.


Vannak viszont másféle álmok is, de ezeket te, aki álmodtad, érzed is, hogy valamiért gyanús, valami nem stimmel, más, mint egy átlagos álom, viszont ezekhez is kell valami érzelmi kötődés az álmodban megjelenővel.

2019. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszaitokat!
2019. ápr. 16. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
En csak szexet akarok az egyik munkatársammal azert álmodok vele
2019. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!