Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihalovics111 kérdése:

Ha szerelmes vagyok egy lányba aki mellettem ül de őt másik két fiú próbálja elcsábítani és én nem akarok "pofára esni " Nála mert nem tudom hogy jár e valakivel mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mmár többszö tett rá utalásokat hogy bejövök neki de nem vagyok benne biztos hogy tényleg így van e
2016. jan. 20. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokszor akarj vele lenni ha engedi...
2016. jan. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha három srác is bukik rá egyszerre nyilván több is. Próbálkozni szabad, csak ne éld bele magad, és nem fogsz pofára esni. Írj rá, vagy beszélgess vele, nevettesd meg. Hidd el azt a fiút választja aki mellet jól érzi magát, meg tudja nevettetni. Mondd neki hogy tetszik a haja/szép a szeme/jó a felsője stb. Aztán ha jól csinálod egyre többet beszélgettek, el hívhatod valahova,a többi meg már jön magától. Remélem tudtam segíteni. :)
2016. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Használj írásjeleket mondat közben is!

Sokkal intelligensebbnek tűnsz majd, arra meg nagyon buknak a csajok!

2016. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igy kezdődik a GangBang!
2016. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!