Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a rövid álom mit jelenthetett?

Ez a rövid álom mit jelenthetett?

Figyelt kérdés
Mint ahogy a kérdés is említi elég rövid volt az álom ,de kifejtem. Suliban voltam egy teljesen átlagos nap volt ültem a kis helyemen elindítottam egy zenét erre az egyik lány aki régebben tetszett kinyomta és elkezdett kioktatni arról hogy mennyire nem érdeklek senkit és hogy mennyivel jobb lenne nekik nélkülem. Mindezt mindenki előtt ezáltal engem a földbe alázva. Végén annyira rosszul éreztem magam hogy csak párszót tudtam dadogni emellett mindenki viszonylag egyetértően figyelte az eseményeket mintha a lánynak lenne igaza.

2019. máj. 5. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A tudatalattid azt üzeni,van egy személy és (nem ez a lány,hanem másvalaki,ez csak az arcát adta z álmodban,)aki rosszat akar neked és a háttérben ellened szervezkedik....
2019. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A suliban elvagy(ültem), jókedved van(elindítottam egy zenét), de ez nem tetszik a lánynak(kinyomta) és szeretné ha vele és a többiekkel foglalkoznál(nem érdeklek senkit..) és uszítja ellened a közvéleményt(mindenki előtt). Téged ez váratlanul érint(csak pár szót dadogni), úgy érzed nekik van igazuk(mint ha a lánynak lenne igaza).
2019. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!