Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam róla? (rövid...

Miért álmodtam róla? (rövid kapcsolat).

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve volt egy sráccal egy rövid kapcsolatom, nem tartott sokáig, csupán 2 hónapig, de ez a 2 hónap nagyon intenzív volt. Érzelmileg és szexuálisan is, aztán hirtelen vége lett. Rá 1 évre ismét találkoztunk, de nem lett belőle semmi.

Azóta nem is beszélünk.

Ezért is volt furcsa, hogy tegnap róla álmodtam. Együtt voltunk, gyengédség jellemezte az együtt töltött időt, megsimogattam, megöleltük egymást.


Mire tudható ez be?



2017. máj. 8. 19:24
 1/2 thoomas26 ***** válasza:
100%

Pontosan azért, amiért olyan intenzív volt és hirtelen véget ért, a lelked egyszerűen befejezetlennek ítéli meg a mai napig. Valahol a lelked mélyén nem tudtad még túltenni magad rajta, és tudat alatt foglalkoztat.

Amiért most álmodtál vele és ennyire gyengéden, azzal hozható összefüggésbe, hogy jelenleg egy olyan folyamat van a lelki világodban, amire a tudatod analógiaként, hasonlatként ezt hozta fel a tudat alattidból. Valószínű olyan helyzetben vagy most, hogy vágysz a gyengédségre, hiányzik a romantika, a meghittség, úgy érzed, ez most nem kielégítően szerepel az életedben, és ezt jelenítette meg az álmod így. Lehetséges, hogy az is bánt egy kicsit, hogy ő vele így ért véget a kapcsolatod.

2017. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Nagyon jól látod a dolgokat. Az életem egy olyan szakaszában van ahol szükségem lenne az érzelmi támogatásra, gyengédségre stb. de jelenleg ez hiányzik.

Azon rövid időszak amit együtt töltöttük hihetetlen pozitív volt. Azt kaptam tőle amit előtte egy férfitól sem és azóta se volt ilyenben részem.

És igen, bánt a dolog, hogy így ért véget ennyi év távlatából is.

2017. máj. 9. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!