Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti szoktatok olyan szinten...

Ti szoktatok olyan szinten valósághűt álmodni, mintha valóban megtörtént volna veletek?

Figyelt kérdés

Én most épp ilyet álmodtam és annyira elmebeteg volt, hogy olyan nincsen, hogy ezt az agyam magától hozta volna össze, főleg, hogy semmi ilyesmi nem történt velem, nem is olvastam róla. Ráadásul álmomban férfi voltam, rendesen, az ő szemszögéből láttam mindent. Megéltem az összes érzelmét. Nem írom le, csak ha nagyon kíváncsiak vagytok, mert elvetemült volt, komolyan :) Még ébredés után is percekig úgy éreztem magam és nem felejtettem el az álmot, emlékszem az egészre. Fura.

Nálatok volt már hasonló?


2019. máj. 7. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen sokszor van ilyen :-)
2019. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen szinte csak ilyen... néha fizikai nyoma is van :(
2019. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Az egész élet egy álom. :) Olyan, mintha a valóság lenne, aztán felébredsz, és rájössz, hogy csak álmodtál.
2019. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

kedves 3. válaszoló. ne ilyesztgess bőven elég hogy et az álmot a folyamatos ismétlődése miadt fix valóságnak nevezhetem


Ja erről jut eszembe! Kb két éve vettem öcsémnek egy kabátot, ilyen időkben szokta is hordani, egy csuklyás pulcsival. Erre tegnap "ébredés után" főztem a kávét kilestem az ablakon, s láttam egy öcsém magas srácot elsuhanni az öcséméhe hasonló öltöetben (hasonló váltáska ugyan azon az oldalon, A kabát kísérteties hasonmása, s mindezek tetejében egy csuklyás pulcsi takarva az arcát), modonyként hányva a füstöt. Mondanomse kell mennyire meglepődtem.

Ezek után megkerestem édes anyámat, s feltettem az ominózus kérdést:

-Szia, bocsi a fura kérdésért, de ALSZOK?

meire Ő: -Igen!- hatás sünet- Úgy nézel mint aki alszik.

Lefagytam, a szakatól..

Gondolom, nem csak bennem fogalmazódott meg a kérdés, hogy hogy nézek mikor alszok? De mivel ezen meglepődés hatására se keltem fel, nyugodtan konstatáltam, hogy feltehetőleg ébren lehetek...

És ezek után Te kedves 3., még riogatsz is?

2019. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez másfajta álom. Vagy inkább illúzió. :)
2019. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszer olyan szinten, hogy mikor felkeltem azon agyaltam hogy a valóság nem e álom :|
2019. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!