Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyire normális álmunkban...

Mennyire normális álmunkban fizikai fájdalmat érezni?

Figyelt kérdés
Majdnem mindig érzek fájdalmat álmomban párszor halálfélelmem is volt.neha olyan mintha belülről roppantana szet valami levegőt is alig kapok. Csak kicsiket tudok lélegezni de olyan érzésem van tőle mintha a bordaim tornenek.Volt hogy mindenem görcsbe feszült. Sokszor van hogy egy lényt is látok aki ezt okozza. De ahogy sikerül felebrednem mintha semmit sem kuzdottem volna ugyan abban a pozban fekszek ahogy elaludtam.megszoktam ezeket a fura almokat es tudom hogy nem valóság de érdekel...massal is előfordul?

2019. máj. 22. 23:00
 1/2 anonim válasza:

Rémálmok.

Sajnos elég sok embernek van

Elalvás előtt érdemes lenne egy csésze nyugtató teát inni, illetve a citromfű tablettát is csak ajánlani tudom:)

2019. máj. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbálom köszönöm!
2019. máj. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!