Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Az mit jelent ha álmomban beinditottam a kocsimat, beindult aztan leallt es nem tudtam ujra beinditani?

Meg a robogómat se birtam beinditani. Bar igazabol nincs robogom mert eladtam 8-9 eve

jún. 5. 07:30  Privát üzenet  

A válaszok
Hogy tudatalatt túl drágának tartod a benzin.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 6. 03:47 Privát üzenet

Elhagyott az erőd(leállt). A szexualitás sem megy(robogó).

Talán megváltozott az életed és depressziós vagy.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 6. 05:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Depressziós voltam nehany héttel ezelott de mostmar kezdek kijonni belole

# 3/7Időpont jún. 6. 07:34 Privát üzenet
Ennek rengeteg oka lehet. Pl kifogyott/szennyezett üzemanyag, koszos gyertyák, lambdaszonda stb. Valami fura, nem szokványos hangot nem adott az autó? A műszerfalon a check engine lámpa nem világított?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 6. 07:40 Privát üzenet

A depiről szólt az álom, ha leküzdted semmi gond.

Az álom azt jelenti hogy nem tudod járni az útad, vagyis folytatni az életed depi miatt.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 6. 08:08 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Tudatalattid üzent, hogy karbantartásra át kell nézned/nézetned kocsid motorját.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 6. 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Februárban volt muszaki vizsgán

Es a robogó? 8 éve nincs robogóm

# 7/7Időpont jún. 7. 07:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért indul be az ásott kút vize, ha ki van szivattyúzva? Állítólag így lehet beindítani a vízhozamot. De attól, hogy kiveszem a vizet, miért indul be a víztermelés?
Ha egy barát nagyobb összeget kér kölcsön mert saját üzletét szeretné beindítani, ti hogyan reagálnátok?
Hogyan lehetne beindítani?
18 éves kor alatt, hogy tudnék egy saját internetes jóslási műsort beinditani és reklámozni azt?
Szerintetek, hogy lehet beindítani egy ezoterikus vállalkozást?
Babetta 210 motorom berugásakor csúszott az indító pofa. Megtisztítottam, pöcre beindult, majd ezután nem lehet beíndítani, mert magában pörög csak a lendkerék. Lendkerék...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!