Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítseket.9éves korom óta...

Segítseket.9éves korom óta visszatérő álmom van?

Figyelt kérdés
Nos.. Nem mindig almodom, de ha igen, akkor utána napokig depressziós vagyok.az álmom : Meghívnak vendégségbe, és egy titkos folyosóra találok, fehér falak egy hosszú folyosó egymás mellett vagy 30 szobával... Persze egyik sem nyílik. A folyosó végén van egy szoba, ami kinyílik és fehér fény árad ki belőle, ami megvakít. Ezután felkelek.. Sosem tudom mi van az ajtó mögött. Legalább heti 1x álmodom. Nem beszélek róla senkinek.. Mit jelenthet ez? Most vagyok 22 éves..

2019. jún. 9. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépj be az ajtón.
2019. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éred el az álmaidat?
2019. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, mit jelenthet, próbálj meg párhuzamot vonni a valósággal, hátha rájössz. Talán valami félelem, vagy szorongás generálja újra.

Nekem is volt egy visszatérő álmom kb hasonló életszakaszban, mint amit írsz. Kicsit később, fiatal felnőttként elmúlt. Talán azért, mert más élethelyzetbe, életszakaszba kerültem.

2019. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami hiányolsz vagy keresek az életedben, - szerintem. Vagy folyamatos bukások érnek, nincsenek sikerélményeid.
2019. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel már ilyen régóta tart és utána depressziós vagy lehetséges, hogy valami trauma ért kiskorodban és nem bírod feldolgozni. Nagy traumák okozhatnak disszociatív amnéziát, vagyis "elfelejted" a traumát, nem tudsz rá visszaemlékezni, mert túl fájdalmas lenne, de az agyad folyamatosan foglalkozik vele ezért álmodsz róla.

Csak azért gondolok erre, mert nekem is volt hasonló visszatérő álmom, jártam orvoshoz is (nem emiatt, hanem szorongás és depresszió miatt) és akkor kiderültek ilyen dolgok... csak felötlött bennem, hogy esetleg veled is hasonló a helyzet.

2019. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!