Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rendszeresen egy olyan fiúval...

Rendszeresen egy olyan fiúval álmodok akit nem láttam 14 éves korom óta. Ez miért lehet? Kezd idegesíteni a dolog.22L

Figyelt kérdés

Eddig néhány havonta jött elő ez az álom, de most már kb heti rendszerességgel. Most éjszaka is vele álmodtam. Mindig olyanokat, hogy együtt vagyunk, szeretjük egymást.

Általános iskolában volt osztálytársam ez a fiú. Olyan "gyerekszerelem" volt köztünk. Sosem történt értelemszerűen semmi. Mikor mindketten másik gimibe kerültünk megszakadt a kapcsolat. Csak utána lett népszerű a facebook, ahol igaz ismerősök lettünk de sosem beszéltünk többet. Most pedig az ország két különböző részére járunk egyetemre.


Nem értem miért álmodok vele. Utána meg nagyon rossz érzés hogy fel kell kelni. Miért van ez? Hogy szüntethetném meg? Kezd idegesíteni a dolog.

22L


2016. dec. 6. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már csak korodból adódóan is azt gondolom, hogy ezekben az álmokban a felnőtté válás nehézsége, kellemetlensége jelenik meg.

Ez a fiú köt téged egy olyan idilli korszakhoz, amikor még minden egyszerűbb volt, a szerelemből csak a kellemes dolgok érvényesültek (a gyerekszerelmekre jellemző módon).

Szóval ezek nosztalgikus álmok egy idilli korszak iránt, amit te egy konkrét személyhez kötsz.

Rossz érzés, hogy fel kell kelni: rossz érzés, hogy fel kell nőni. Rossz, hogy a felnőtt élet másmilyen, felelősséggel jár és rossz az is, hogy a felnőtt kapcsolatok másmilyenek, mint a gyerekszerelmek, már közel sem olyan idilli és problémamentes. Jó lenne visszamenni az időben, örökre 14 évesnek lenni, megállni ott, megrekedni egy kellemes pillanatban, élményben, érzésben.

De közben meg itt az a fránya valóság, amiben bizony fel kell nőni, felnőttként viselkedni, felelősséget vállalni önmagunkért, a kapcsolatainkért.


Az érzésed teljesen "normális", a fiatal felnőttkor krízisét éled át.

2016. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira igaz amit írtál! :)

Köszönöm a válaszod!hasznos volt!

Azért kíváncsi vagyok, hogy mikor fognak elmúlni ezek az álmok.

2016. dec. 6. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Most, hogy tudatosult, hogy mivel kell szembenézned, maximum néhány napon belül, de az is lehet, hogy többé egyáltalán nem lesznek ilyen álmaid. (Amit azért bizonyára sajnálnál egy kicsit... ;) De nem baj... lesznek másmilyenek!)
2016. dec. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Én meg abban hiszek, amiben honfoglaló őseink is, hogy álmaink utat mutatnak nekünk.


Álmaim rendszeresen segítenek szakmai, de főleg magánéleti kérdésekben, és abban, hogy ki vagyok, és mit is akarok igazán.

Mivel nem vagyok vallásos, nálam ez spiritualitástól mentes, de álmaimban racionalitás helyett, az érzelmi rész az erősebb, ezért megvalósíthatóságukat komolyabb kérdésekben éberen elemzem-értékelem. De amikor nem lehet sokat veszteni, elemben lehet nagyot nyerni, akkor azt mondom, na csapjunk bele.


Nekem is jutott eszembe álmomban középiskolás baráti körbe tartozó csaj, szintén facebook ismerős. Elkezdtem lájkolni egy-két képét, majd írogatni neki, volt pár randink is, csak úgy érezte, hogy sürgetem, én meg azért sürgettem, mert közben rájöttem, hogy álmomhoz képest, az életben már egyszerűbb. Ha gyorsan lesz vele valami akkor hajrá, de komoly pedálozást már nem érdemel.



Simán lájkold egy két képét, bejegyzését. Ha jó csaj vagy, akkor már ez feltűnik a srácnak, ha nem töketlen, akkor pedig kezdeményez. Pár száz kilométer igazán nem nagy akadály. :)

2016. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!