Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent az olyan lánnyal álmodtam pár napja facebookon láttam eddig nem is találkoztam vele?

jún. 11. 18:47  Privát üzenet  

A válasz
Pörög rajta az agyad, szívesen találkoznál vele.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 11. 20:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Találkoztam egy sráccal egy gimis nyiltnapon, szerintetek jelöljem be facebookon?
Van 1 lány ismerősöm akivel múlt évben találkoztam táborban, gyakorlatilag a tábor után egész évben beszéltünk facebookon, tábor előtt 3 nappal még beszéltünk de a táborban...
Valakivel beszéltem álnévem facebookon pár évig és "belém szeretett" es most fel akar jelenteni, mert nem találkoztam vele és nem tudja a valós énem. Van félni valóm? Nagyon peráztam.
Beleszerettem egy lányba akivel találkoztam jól elbeszélgettünk, bejelöltem facebookon írtam is neki, de már egy hete volt és semmi még csak nem is látta az üzenetet. Lehetséges,...
Van egy lány akivel egy buliba találkoztam es csak facebookon tudok vele beszélni hogy hivjam el randira? Mit irjak neki? 15 éves vagyok
Találkoztam valakivel de csak pár dolgot tudok róla mint pl a vezetéknevét. Facebookon lehet olyan csinálni hogy beirom hogy honnan valósi? Leszukitene eléggé a találatokat

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!