Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek a magasfeszülts...

Serpent kérdése:

Mit jelentenek a magasfeszültségű villanypóznák az álomban?

Figyelt kérdés
Az első álmomban azt álmodtam, hogy pont ilyeneket szerelgetek. Egy daru felvisz a tetejére, és én teszem fel rá a távtartókat (nem tudom hogy hívják azokat a vackokat, amik a kábelt elszigetelik a póznától). A második álmomban egy nyári napon elmegyek egy sor ilyen mellett, és csak úgy sercegnek, amikor elolvasom rajta a figyelmeztető táblát, akkor 50.000 volt feszültséget ír. A harmadik álmomban is ilyenek mellett megyek el, de itt közeleg a vihar és rettenetesen fúj a szél. A kábeleket rajta csak úgy dobálja össze-vissza. Nekem meg van egy olyan félelmem, hogy valamelyik elengedi magát, és rám szakad.
2019. jún. 24. 13:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam, hogy ezekről az Eiffel-toronyszerű póznákról van szó, amik kint vannak a határban.
2019. jún. 24. 13:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent egyik álom sem. Illetve nem olyan értelmen jelent bármit is, ahogy hiszed. Felesleges álomfejtéssel foglalkoznod.
2019. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez az álom munkahelyi ártalmat jelentene. Üdv egy áramszolgáltatós dolgozó!
2019. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az elekromos cuccok álmomban, ha baj van velük, jóvátehetetlen vitát szoktak jelenteni (feszültség). Megszakadt barátságok, munkahelyi felmondás elött vagy nagyobb családi veszekedések előtt szoktam meghibásodott, sercegő,szikrázó elektromos cuccokról álmodni. Előfordul nagy ritkán ok nélkül is.
2019. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!