Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy villany szerelő akinek...

Barnabááás kérdése:

Egy villany szerelő akinek meg van a magasfeszültségű áramal is foglalkozhat vizsgája is az mennyit keres ausztriában vagy németországban?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 21:07
 1/6 Blade Bone válasza:
Egyik ismerősöm barátja 600 ezer körül keres. Nem tudom, hogy van e nagyfeszültségre is vizsgája, én mondjuk nem hiszem, mert ahogy hallottam tök béna a srác, csak jókor volt jó helyen. Németországban melóznak.
2016. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
800eurot
2016. nov. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem adtál elég konkrétumot, hogy választ is tudjon bárki adni. Nem csak az számít, hogy milyen papírja van, hanem az is, hogy milyen nyelvtudása. Van kint élő ismerősöm, itthon kábeltévé szolgáltatónál volt, meg van a munkatapasztalata bőven, kint dögire keresné magát, csakhát nem tud németül. A főnök pedig megmondta nem tud külön egy embert azért alkalmazni, aki tolmácsol neki, így emiatt egy tanyán kell dolgoznia amíg meg nem tanul rendesen németül.
2016. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nyelv az mindegy mert tudok németül meg angolul is
2016. nov. 30. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: Már bocs, de nálam az állásinterjú 2. mondata után ajtón kivül találnád magad ha rólad van szó. Ha valóban van ilyen vizsgád akkor nem írnál ki ilyen kérdést!
2016. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyha a nyelv nem lényeg, miért nem egy német oldalon kérdezősködsz, ahol tudják is, hogy az adott környéken mennyi a fizetés?
2016. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!