Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit gondoltok erről az álomról?

Mit gondoltok erről az álomról?

Figyelt kérdés

17/F Tegnap bulizni voltam, és próbáltam lányokat felszedni, de nem igazán sikerült. Volt, aki csakúgy elküldött, és volt, aki direkt megkért valakit, hogy játssza el, hogy együtt vannak, és így próbált lekoptatni. A lényeg, hogy nem sikerült senkit sem felszednem. Nagyon rosszul esett.

Majd mikor hazaértem éjjel, azt álmodtam, hogy a számítógépem teljesen ki lett cserélve, a monitor és a billentyűzet is teljesen más volt, sokkal rosszabb állapotú, és majdnem sírtam álmomban.

Szerintetek ez azt jelenti, hogy a számítógépem fontosabb számomra, mint a lányok? Mert persze rosszul esett az is, hogy nem sikerült egy lányt se felszedni, de nem fakadtam sírva, mint az álmomban, a számítógép miatt.



2019. júl. 13. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes
2019. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ez az álom azt jelenti, hogy kevesebbet igyál legközelebb.
2019. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Alig ittam, az előző esetből tanulva.
2019. júl. 16. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól érzed. A számítógép a kapcsolataidat szimbolizálja. Fáj neked, hogy nem értékelnek(sírtam).
2019. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy egy kis kocsog vagy a lanyokat nem felszedni kell hanem megismerkedni veluk es tisztelni oket
2019. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!